szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Patrycja Kazadi w kreacji Valentino! Kto wygląda lepiej - Kazadi czy Socha?

Patrycja Kazadi wystąpiła w X Factor w stylizacji za 15 tysięcy złotych! Kombinezon Valentino kosztuje niemal 12 tys., ale gwiazdy wybierają go chętnie na gale i ważne występy. W tym samym stroju mogliśmy już podziwiać Małgorzatę Sochę. Która gwiazda wygląda lepiej - Patrycja Kazadi czy Małgorzata Socha?

Tagi: kreacje gwiazd, Małgorzata Socha, patrycja kazadi, Valentino, x factor

Patrycja Kazadi w kreacji Valentino! Kto wygląda lepiej - Kazadi czy Socha?

Patrycja Kazadi dała się już poznać, jako prowadząca, która przywiązuje dużą wagę do oryginalności swoich stylizacji. Patrycja często zaskakuje - raz pojawia się w hiphopowej stylizacji z odkrytym brzuchem, innym razem stawia na klasyczną elegancję. Tym razem wybrała wspaniały kombinezon od Valentino.

W ostatnim odcinku X Factor, Patrycja Kazadi wybrała stylizację, której nie powstydziłyby się największe, światowe gwiazdy. Kombinezon od Valentino, a do tego oryginalne szpilki od Christiana Louboutina to zestaw, któego wartość przekracza 15 tysięcy złotych!

W tym samym kombinezonie mogliśmy już podziwiać słynącą ze świetnego stylu Małgorzatę Sochę. Aktorka wybrała projekt Valentino na premierę w Teatrze Szóste Piętro. Jak widać, polskie gwiazdy coraz częściej sięgają po ubrania od najlepszych projektantów i na bieżąco śledzą trendy.

Naszym zdaniem, zarówno Patrycja Kazadi, jak i Małgorzata Socha wspaniale prezentują się w kombinezonie Valentino, choć każda z nich wygląda w nim zupełnie inaczej. Która gwiazda bardziej podoba się wam w stroju za 15 tysięcy?

Przeczytaj więcej o Patrycji Kazadi! >>>

Autor: J.M.

Publikacja: 04.05.2014, Aktualizacja:

Zobacz również