szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Penelope Cruz skończyła 40 lat: Zobacz najlepsze stylizacje Penelope Cruz!

Penelope Cruz skończyła 40 lat! Z tej okazji postanowiłyśmy przypomnieć wam najlepsze stylizacje pięknej Penelope. Zobaczcie, jak Penelope Cruz zmieniała się w czasie swojej kariery i jakie suknie najchętniej wybierała!

Tagi: penelope cruz, penelope cruz styl, stylizacje gwiazd

Penelope Cruz skończyła 40 lat: Zobacz najlepsze stylizacje Penelope Cruz!

Penelope Cruz to bez wątpienia jedna z piękniejszych aktorek w Hollywood, a do tego jedna z niewielu Europejek, której udało się zrobić prawdziwą, światową karierę. 40. urodziny to doskonały czas na podsumowania - nie tylko stylu, ale i osiągnieć Penelope.

Przeczytaj więcej o Penelope Cruz >>>

Cruz ostatnio pojawia się na czerwonym dywanie dość rzadko. Od 4 lat jest żoną hiszpańskiego aktora, Javiera Bardema, z którym ma dwójkę dzieci - trzyletniego Leonardo i Lunę, która niedługo skończy roczek. Penelope Cruz oddaje się obecnie życiu rodzinnemu, ale dalej gra w około 3 filmach rocznie. Choć na oficjalnych imprezach pojawia się rzadziej, wciąż zachwyca klasą i naturalnym pięknem!

Penelope Cruz na wielkie wyjścia zazwyczaj wybiera czarne, koronkowe suknie. Drugim jej ulubionym kolorem jest pudrowy róż, który pięknie podkreśla jej ciemną karnację i hiszpańską urodę. Aktorka wie jak podkreślić swoją kobiecość - nie stroni od dekoltów i przyciągającej wzrok biżuterii, chętnie wybiera okazałe kreacje z trenem czy ozdobami (np. piórami).

W galerii zobaczycie Penelope w różnych odsłonach - od pierwszego wywiadu u Davida Lettermana w 2005 roku, po ostatnie zdjęcia, gdzie młodą, seksowną dziewczynę zastąpiła już kobieta o dojrzałej urodzie. Penelope Cruz wciąż zachwyca!

poprzedni
nastepny
Penelope Cruz

Premiera filmu Volver

Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: J.M.

Publikacja: 03.05.2014, Aktualizacja:

Zobacz również