szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Oceń styl Rihanny podczas promocji nowej płyty Unapologetic

Rihanna: stylizacje podczas trasy koncertowej 777. Wybierz najlepszą!

Knncertowe stylizacje RIHANNY! Aby wypromować nową płytę Unapologetic Rihanna zorganizowała trasę koncertową 777, na której pokazała supermodne stylizacje. Jedyne marki, którym Rihanna pozostaje wierna to Manolo Blahnik, Versace i Chanel. Poza tym wokalistka uwielbia eksperymentować z modą i zakładać ciuchy nowych i niekoniecznie popularnych już projektantów i firm. Zobacz zdjęcia i wybierz swoją ulubioną stylizację Rihanny z trasy koncertowej 777!

Tagi: rihanna, rihanna 777, rihanna moda, rihanna nowa płyta, rihanna stylizacje, rihanna trasa koncertowa 777, rihanna unapologetic, stylizacje moda

poprzedni
następny
Rihanna stylizacje trasa koncertowa 777.jpg

7 koncertów przez 7 dni w 7 różnych państwach. 777 fanów na widowni, podróż samolotem Boeingiem 777. A wszystko to z okazji wydania nowego - siódmego już albumu zaledwie 24-letniej Rihanny. W tej superstylowej stylizacji Rihanna wystąpiła na koncercie w Londynie. Miała na sobie kostium marki Happy Ashley, panterkowy top What Katie Did, pasek Chanel, vintage biżuterię Versace i szpilki Manolo Blahnik.

0
hot %

Wszystkich głosów

not %

Autor: monroe

Zdjęcia: BULLS Meredith Truax

Publikacja: 22.11.2012, Aktualizacja: