szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Georgia May Jagger w listopadowym numerze Lui 2013

Seksowna GEORGIA MAY JAGGER w obiektywie Terry'ego Richardsona. Wydoroślała?

Elektryzujący edytorial listopadowego numeru LuiGeorgią May Jagger w roli głównej. Córka Micka Jaggera wydoroślała do rozbieranych sesji. Seksowna?

Tagi: Georgia May Jagger, nagie modelki, ROZBIERANE SESJE GWIAZD, sesja zdjęciowa Lui 2013, Terry Richardson

Georgia May Jagger - Lui 2013, edytorial

Georgia May Jagger na okładce listopadowego Lui 2013. Autorem sesji był kontrowersyjny Terry Richardson

fot: EB

Georgia May Jagger emanuje seksapilem w obiektywie Terry'ego Richardsona. Rockowy edytorial kontrowersyjnego fotografa jak zawsze jest pełen prowokacji i erotyzmu. Kuso ubrana Jagger pojawiła się w listopadowej edycji Lui. Czasopismo, będące francuską wersją Playboya, od dłuższego czasu zabiegało o udział modelki w sesji. Co ciekawe, redaktorem naczelnym niedawno reaktywowanego pisma jest mąż Małgosi Beli - Jean-Yves Le Fura.

Wyniki współpracy Richardsona i Georgii Jagger zobaczymy już w listopadzie. Tymczasem, kilka dni temu fotograf opublikował w sieci kilka zdjęć z  numeru oraz relację z backstage'u. Jak Wam się podoba? Jak widać, córka Micka Jaggera wyrosła na prawdziwą seks bombę.

Georgia May Jagger - Lui 2013, edytorial

Georgia May Jagger - Lui 2013, edytorial

Autor: EB

Zdjęcia: EB

Publikacja: 29.10.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...