szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

SHAKIRA w sukni ślubnej. Spokojnie! To tylko stylizacja gwiazdy do nowego teledysku!

Shakira pracuje nad swoim kolejnym teledyskiem. Tym razem zobaczymy gwiazdę w sukni ślubnej. Być może jest to zapowiedź przyszłych planów wokalistki! Jak sądzicie?

Tagi: shakira, shakira suknia ślubna, shakira ślub, suknia ślubna

SHAKIRA w sukni ślubnej. Spokojnie! To tylko stylizacja gwiazdy do nowego teledysku!

fot: mat. prasowe

Shakira kończy ostatnie prace nad swoją płytą. W związku z tym możemy zobaczyć gwiazdę na kolejnych okładkach. Oczywiście w wywiadach oprócz muzyki i planów na przyszłość wokalistka zdradza także smaczki ze swojego życia prywatnego. O swoim związku z piłkarzem Gerardem Pique mówi tak: czujemy się jak dwudziestoletnie małżeństwo.

Ostatnio Shakira umieściła na Instagramie swoje zdjęcie w sukni ślubnej. Spokojnie, gwiazda nie wzięła potajemnego ślubu, ale zaprezentowała stylizacje pochodząca z planu teledysku Empire. Nawiązania do małżeństwa i suknia ślubna - czyżby w ten sposób wokalistka przygotowywała swoich fanów na kolejne ważne wydarzenie ze swojego życia.

Zobacz też SHAKIRA pokazała syna. Nowe zdjęcia dziecka Shakiry i Gerarda Pique! >>>>

Być może jest to zapowiedź przyszłych planów Shakiry i Gerarda Pique! Z przyjemnością zobaczymy wokalistę na ślubnym kobiercu.

Autor: MT

Zdjęcia: mat. prasowe

Publikacja: 10.03.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
SHAKIRA pokazała syna. Nowe zdjęcia dziecka Shakiry i Gerarda Pique!
SHAKIRA pokazała syna. Nowe zdjęcia dziecka ...

Shakira pochwaliła się zdjęciami swojego dziecka! Fotografie dziecka Shakiry i Gerarda Pique wrzucili na Facebooka. Zobacz jak wygląda syn Shakiry! Oto zdjęcia, które gwiazda zrobiła swojemu małemu synkowi. Swoim szczęściem piosenkarka podzieliła ...

SHAKIRA wciąż walczy z kilogramami po ciąży! Czy wreszcie osiągnie idealną sylwetkę?
SHAKIRA wciąż walczy z kilogramami po ...

Shakira nie może zgubić kilogramów! Piękna Kolumbijka nie dołączyła do innych gwiazd, które praktycznie zaraz po porodzie wskakiwały w swoje ciuchy sprzed ciąży. Gwiazda przyznaje, że walka z kilogramami wcale nie jest ...