szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Wybierz najlepiej ubraną celebrytkę podczas Silesia Fashion Look 2013!

SILESIA FASHION LOOK 2013: Katarzyna Cichopek, Edyta Herbuś czy Patricia Kazadi? Która z nich była najlepiej ubraną celebrytką?

Podczas Silesia Fashion Look 2013 można było spotkać wiele polskich celebrytek. Wśród tłumu gwiazd wyróżniały się szczególnie Katarzyna Cichopek, Edyta Herbuś, Patricia Kazadi, Kinga Rusin, Olga "Kora" Jackowska, Paulla Ignasiak, Zosia Ślotała i Maja Sablewska. Która z nich wyglądała najlepiej? Oceńcie same! Wybierz najlepiej ubraną celebrytkę podczas Silesia Fashion Look 2013.

Tagi: edyta herbuś, katarzyna cichopek, Kinga Rusin, patricia kazadi, silesia fashion look

poprzedni
następny
SILESIA FASHION LOOK 2013: Katarzyna Cichopek, Edyta Herbuś czy Patricia Kazadi? Która z nich była najlepiej ubraną celebrytką?

Edyta Herbuś na imprezie Silesia Fashion Look 2013 pojawiła się w granatowej, długiej do ziemi sukni projektu Agi Jensen Design. Dodatkami do tej eleganckiej kreacji była czarna kopertówka, czarny pas również projektu Agi Jensen i delikatne bransoletki z koralików, w kolorze czarnym i granatowym. Całość stylizacji doskonale dopełniały błyszczące czółenka na szpilce. Edyta zdecydowała się na delikatny make-up, w którym wzrok przyciągały jedynie intensywnie różowe usta. A wam podoba się ta stylizacja Edyty?

0
hot %

Wszystkich głosów

not %

Autor: DeeZeeVenezia

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 11.03.2013, Aktualizacja: