szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Sprawdź kto zaprojektował suknię ślubną Joanny Krupy!

ŚLUB JOANNY KRUPY: Kim jest Gilbert A. Chagoury, projektant sukni ślubnej Joanny Krupy?

Joanna Krupa już po ślubie! Miała na sobie piękną suknię ślubną za kilkadziesiąt tysięcy dolarów. Kto ją zaprojektował? Gilbert A. Chagoury! Kim jest? Czemu Joanna wybrała właśnie jego? Zobacz spod czyjej ręki wyszła suknia ślubna Joanny Krupy!

Tagi: chagoury, gilbert chagoury, gilbert chagoury joanna krupa, Joanna Krupa, joanna krupa i romain zago, joanna krupa suknia ślubna, joanna krupa ślub, slub joanna krupa, suknia joanny krupy, suknia ślubna joanny krupy, ślub joana krupa, ślub joanny krupy

ŚLUB JOANNY KRUPY: Kim jest Gilbert A. Chagoury, projektant sukni ślubnej Joanny Krupy?

Joanna Krupa postawiła na sprawdzonego projektanta. Jej suknię ślubną przygotował Gilbert A. Chagoury

fot: BULLS

Gilbert A. Chagoury jest niezależnym projektantem, który urodził się w Libanie i dorastał w Paryżu. To absolwent Parsons School of Design, który uczył sie fachu zarówno w Paryżu jak i w Nowym Jorku. Swoją karierę zaczął w legendarnej pracowni Christiana Diora w Paryżu.

W 2007 roku, Chagoury zaprojektował ekskluzywną suknię na ślub europejskiej dziedziczki. Od tego momentu był coraz bardziej sławny, a wieść o jego projektach rozeszła się bardzo szybko i jest on teraz jednym z najbardziej rozchwytywanych projektantów, który dostaje regularne zlecenia na projekty od elity mody w Paryżu, na Bliskim Wschodzie, w Nowym Jorku i Hollywood. Wśród jego klientów są takie gwiazdy i osobistości  jak Milla Jovovich, Katy Perry, Hayden Panettiere, Eva Longoria, Shenae Grimes, Edie Falco, Niki Taylor czy Laura Vandervoort.

Pokaz, którego autorem był Gilbert A. Chagoury, w 2010 roku w Pacific Design Center w Hollywood przyciągnął więcej gwiazd niż wszystkie inne pokazy podczas Tygodnia Mody w Los Angeles. Od tamtego czasu gwiazdy w jego kreacjach pojawiają się na licznych imprezach na czerwonych dywanach i premierach filmowych, w tym w 2011 roku na Złotych Globach oraz gali Art of Elysium, zorganizowanej przez magazyn Vogue. Milla Jovovich miała wtedy na sobie (na wyłączność) sukienkę z kolekcji Couture Chagoury prosto z wybiegu i kilka magazynów mody uznało ją za jedną z dziesięciu najlepiej ubranych kobiet na gali.

Gilbert A. Chagoury stworzył nową jakość w świecie mody. Znalazł bowiem sposób na połączenie dwóch światów: francuskiej subtelności i amerykańskiej wrażliwości. Jego projekty to ubrania, które trzeba oglądać i trzeba nosić.

Autor: ko

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 14.06.2013, Aktualizacja:

Zobacz również