szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Zobacz suknię ślubną Anny Stachurskiej - żony Roberta Lewandowskiego!

ŚLUB ROBERTA LEWANDOWSKIEGO: Suknia ślubna Anny Stachurskiej!

Ślub Roberta Lewandowskiego i Anny Stachurskiej to jedno z najważniejszych wydarzeń towarzyskich 2013 roku! Już w kilka minut po ślubie, zdjęcia młodej pary obiegły niemal cały internet. My także już wiemy, jak wyglądała suknia ślubna Anny Stachurskiej, żony Roberta Lewandowskiego. A kto zaprojektował tę piękną kreację?

Tagi: anna stachurska, lewandowski ślub, lewandowski ślub zdjęcia, lewandowski zdjęcia, slub lewandowskiego zdjecia, slub lewandowskiego zdjęcia, suknia ślubna anny stachurskiej, suknie ślubne zień, ślub lewandowskiego, ślub lewandowskiego zdjecia

ŚLUB ROBERTA LEWANDOWSKIEGO: Suknia ślubna Anny Stachurskiej!

Suknia ślubna Anny Stachurskiej projektu Macieja Zienia!

fot: Materiały Prasowe

Projektantem, na którego suknię zdecydowała się Anna Stachurska, dziś już Lewandowska, jest sam Maciej Zień. Zarówno dla projektanta, jak i jego projektu jest to bardzo duże wyróżnienie, ponieważ ślub Roberta Lewandowskiego to wydarzenie nie tylko na skalę ogólnopolską. Na zdjęcia z tego ślubu czekały także zagraniczne dzienniki i magazyny sportowe, m.in. w Niemczech.

Zobacz także: ŚLUB LEWANDOWSKIEGO ZDJĘCIA: czy Lewandowski sprzeda zdjęcia ze ślubu? >>

Suknia ślubna Anny Stachurskiej pochodzi z najnowszej kolekcji Zień Mariage na 2013 rok. Znana sportsmenka wybrała bardzo kobiecą, bogato zdobioną suknię. Całość kreacji wykonana jest z lejącego, opadającego do samej ziemi materiału. Wierzch sukni i gorsetu zdobią tiulowe paski wykonane z najlepszej jakości tiulu. Drapowania w okolicy biustu i bioder doskonale modelują i tak już idealną sylwetkę Anny. Tiulowe wykończenie dekoltu i zwiewny dół sukni, wykonany z tego samego materiału, nadały sukni lekkości i dziewczęcego charakteru.

Uzupełnieniem kreacji były jedynie długie, wiszące kolczyki i długi welon. Skromny, okrągły bukiet ślubny Anny Stachurskiej wykonany był z białych róż.

Przeczytaj też: ŚLUB ROBERTA LEWANDOWSKIEGO: Bukiet ślubny Anny Stachurskiej! >>

Suknia ślubna Anny Stachurskiej

Autor: Monika P.

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 22.06.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...