szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Straszna stylizacja Lindsay Lohan! Gwiazda spłaszczyła sobie biust

Lindsay Lohan zaliczyła sporą modową wpadkę! Gwiazda pojawiła się na gali Gabrielle w Londynie w za krótkiej i źle dobranej sukience. Zobacz okropną stylizację Lindsay Lohan!

Tagi: lindsay lohan, stylizacje gwiazd, sukienka Lindsay Lohan

Lindsay Lohan

fot: BULLS

Lindsay Lohan powróciła na salony! Niestety, dawno niewidziana aktorka od razu zaliczyła niezłą modową wpadkę. Lindsay Lohan  zjawiła się na gali Gabrielle w Londynie w bardzo krótkiej (za krótkiej!) sukience projektu Julien MacDonald.

Przeczytaj więcej o Lindsay Lohan

Sukienka Lindsay Lohan została wykonana z haftowanego materiału w intensywnych odcieniach koloru zielonego i niebieskiego. Na kreacji został wyszyty wzór liści, nie zabrakło też błyszczących cekinów. Niestety, całość prezentuje się na aktorce fatalnie i wygląda, jakby Lindsay Lohan zabrała sukienkę młodszej siostrze. Nie dość, że sukienka jest zdecydowanie za krótka, to jeszcze zbyt mała i bezlitośnie spłaszczyła biust gwiazdy!

Zobaczcie, jak prezentowała się Lindsay Lohan!

poprzedni
nastepny
Lindsay Lohan
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: Kinga

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 09.05.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Lindsay Lohan wyda autobiografię. Kto napiszę książkę o seksualnych podbojach aktorki?
Lindsay Lohan wyda autobiografię. Kto napiszę ...

Lindsay Lohan postanowiła wydać swoją autobiografię. Aktorka znana z imprezowego stylu życia postanowiła opisać pikantne szczegóły z jej życia. Aktualnie gwiazda poszukuje ghost writera, który pomoże napisać jej książkę. Pod uwagę brana ...