szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Jakie ubrania nosi Ewelina Lisowska, autorka hitu W stronę słońca?

Styl Eweliny Lisowskiej. Ubierz się jak Ewelina Lisowska!

Styl Eweliny Lisowskiej uwielbia skórzane ramoneski, legginsy z nadrukami i wysokie platformy. Zobacz naszą galerię oraz sprawdź gdzie i za ile kupisz ubrania, które nosi Ewelina Lisowka!

Tagi: ewelina lisowska, ewelina lisowska ciuchy, ewelina lisowska legginsy, ewelina lisowska styl, ewelina lisowska ubrania, ewelina lisowska w stronę słońca, legginsy z nadrukiem, modne legginsy, styl eweliny lisowskiej, stylizacje gwiazd

Styl Eweliny Lisowskiej. Ubierz się jak Ewelina Lisowska!

W tej modnej stylizacji Ewelina Lisowska pojawiła się na dwudziestych pierwszych urodzinach Radia Wawa. By przełamać rockowy look, który zapewniła skórzana kurtka oraz dżety, które zdobią ramonsekę i platformy, wokalistka wybrała legginsy w kolorowy, zabawny wzór, a usta i paznokcie podkreśliła intensywną czerwienią.

fot: WBF

Ewelina Lisowska, autorka hitów Nieodporny rozum i W Stronę Słońca, to obecnie jedna z najpopularniejszych wokalistek polskiej muzyki pop. Jednak nie tylko głos wokalistki zdobywa jej rzesze fanów. Styl Eweliny Lisowskiej podziwiany i kopiowany jest przez tysiące nastolatek.

Była uczestniczka programu X Factor uwielbia ciuchy marki Trash. Nic dziwnego - kreacje Trash wybierają także gwiazdy światowego formatu, m.in. Nicki Minaj czy Beth Ditto. W słynnej sukience z gorylem marki Trash Ewelina Lisowska zaśpiewała podczas Sylwestra 2012, w innej wystapiła w teledysku do singla W Stronę Słońca. Drugą słabością wokalistki są buty projektu Jeffrey Campbell. Piosenkarka uwielbia jego platformy zdobione dżetami!

Zdobądź look Eweliny Lisowskiej!

Zobacz wywiad wideo z Eweliną Lisowską!

Przeczytaj więcej o Ewelinie Lisowskiej!

Posłuchaj najnowszej piosenki Eweliny Lisowskiej W stronę słónca!


Konkurs dla blogerek! Women Bloxing Club - walcz o nagrody w najlepszym stylu!

Autor: monroe

Zdjęcia: Materiały prasowe Essie WBF Trash (oficjalny fanpage) New Yorker DeeZee MISBEHAVE MISBHV (oficjalny fanpage)

Publikacja: 08.04.2013, Aktualizacja:

Zobacz również