szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Stylizacja tygodnia: Margaret w MMC Studio

Margaret pojawiła się na pokazie mody duetu MMC. Choć sam pokaz zebrał bardzo pochlebne recenzje, młoda gwiazda też nie pozostała niezauważona. Jej nowoczesna i przemyślana stylizacja wyróżniała się na tle innych, które oglądaliśmy tego wieczoru. Zobacz jak wygląda Margaret w najlepszej stylizacji tygodnia!

Tagi: margaret, mmc studio, stylizacja margaret

margaret

MMC to wyjątkowe w polskiej modzie zjawisko - projektanci nie bywają w medialnych show czy projektach, unikają światła fleszy, a swoją kolekcję po raz pierwszy zaprezentowali w Warszawie. To niezwykłe wydarzenie z jeszcze jednego powodu - mogliśmy oglądać pierwszą w Polsce linię ubrań pre-fall 2014. W Muzeum Etnograficznym w Warszawie pojawiły się też gwiazdy i celebryci, a wiele z nich postawiło na modne i śmiałe stylizacje. Nam najbardziej spodobała się młoda piosenkarka - Margaret.

Głównym elementem stroju Margaret był płaszcz, który posłużył jej jako rodzaj sukienki. Wybrała pomarańczowe okrycie z kolekcji wiosna-lato 2014 MMC, które doskonale podkreśliło jej jasną skórę i oryginalną urodę. Oryginalny strój rzucał się w oczy dzięki mocnej, fluorescencyjnej barwie, Margaret ograniczyła więc dodatki do złotego łańcucha na szyi.

Do tego zestawu Margaret dobrała granatowe rurki zawinięte nad kostką i złote buty, które zapowiadają się na hit sezonu - w identycznych pojawiła się na pokazie Joanna Horodyńska. Ta stylizacja to strzał w dziesiątkę!

Zobacz też inne stylizacje Margaret>>>

Autor: J.M.

Publikacja: 14.02.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
WIEMY, czy MARGARET wystąpi w Tańcu z Gwiazdami!
WIEMY, czy MARGARET wystąpi w Tańcu ...

Czy MARGARET wystąpi w nowej edycji Tańca z Gwiazdami? Piosenkarka skomentowała informację o swoim rzekomym udziale w programie Dancing with the stars. Wiemy, czy MARGARET zatańczy w Tańcu z Gwiazdami!