szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Suknia ślubna Izabeli Janachowskiej - jaka będzie? [WIDEO]

Suknia ślubna Izabeli Janachowskiej czeka w szafie na dzień ślubu tancerki z milionerem Krzysztofem Jabłońskim. Iza zdradziła, jaka będzie suknia, którą założy tego wyjątkowego dnia!

Tagi: IZABELA JANACHOWSKA, suknia ślubna, suknia ślubna izabeli janachowskiej, śluby gwiazd

Suknia ślubna Izabeli Janachowskiej - jaka będzie? [WIDEO]

fot: Dzień Dobry TVN/x-news (print screen)

Jaka będzie suknia ślubna Izabeli Janachowskiej? Tancerka już niedługo zostanie żoną milioner Krzysztofa Jabłońskiego, dlatego poszukiwania wymarzonej sukni dawno zostały zakończone. Perfekcyjna kreacja, w której Janachowska powie tak ukochanemu, już czeka! Tancerka zdradziła, że pierwsza suknia, którą przymierzyła, była tą jedyną.

Izabela wyjawiła również, że podczas poszukiwań sukni ślubnej nie udało jej się znaleźć kreacji w wymarzonym odcieniu bieli, jednak poza tym kreacja jest spełnieniem jej marzeń! Koniecznie obejrzyjcie wideo, w którym Janachowska zdradza szczegóły na temat swojej sukni ślubnej!

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Autor: M.G.

Zdjęcia: Dzień Dobry TVN/x-news (print screen)

Publikacja: 18.06.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Z cyklu Na ściance: Weselny event show
Z cyklu Na ściance: Weselny event ...

Przeciętnie rozpoznawalna celebrytka, niejaka Izabela Janachowska, jak setki innych kobiet wzięła ślub. Jednak ilość doniesień medialnych i ogólny poziom ekscytacji nakazał traktować ją tak, jakby była co najmniej ósmym cudem świata albo ...