szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Donatella Versace - ewolucja urody

Tak się zmieniała DONATELLA! Wielka plastyczna ewolucja projektantki VERSACE [ZDJĘCIA]

Ewolucja Donatelli Versace. Jak wyglądała kiedyś kontrowersyjna projektantka włoskiego domu mody? Prześledźcie z nami historię jej urody. Co zrobiły z nią operacje plastyczne?

Tagi: donatella versace, donatella versace stare zdjęcia, jak wyglądała donatella versace

Donatella Versace - kiedyś i dziś

Donatella Versace - kiedyś i dziś

fot: BULLS

Donatella Versace - kiedyś i dziś! Kontrowersyjna projektantka zmieniała swój wygląd kilkadziesiąt razy. Jak sama przyznała, jest uzależniona od operacji plastycznych, solarium i papierosów. Mimo swojego dość "charakterystycznego" wyglądu, styl Donatelli niezmiennie inspiruje miliony kobiet na całym świecie. Glamour, seksowność, wolność światopoglądowa, skłonność do przesady, kicz... Nawet Lady Gaga zainspirowana stylem projektantki śpiewała o Donatelli w jednej z piosenek ze swojego nowego albumu Artpop.
Postanowiliśmy prześledzić urodową ewolucję Donatelli Versace. Jak zmieniał się jej styl pod wpływem operacji? Jak wyglądała kiedyś?

poprzedni
nastepny
Donatella Versace - kiedyś i dziś

Donatella Versace - kiedyś i dziś

Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: EB

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 24.01.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...