szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

TESS MUNSTER - pierwsza blogerka plus size. Blogerka mówi o rozstępach, cellulicie i niezbyt jędrnych piersiach!

Tess Munster jest pierwszą blogerką modową plus size, która namawia kobiety, aby zaakceptowały swoje ciała. Modelka otwarcie mówi o rozstępach, cellulicie i innych niedoskonałościach związanych z nadwagą, pomimo których każda kobieta może czuć się seksowna i pożądana! Obejrzyjcie koniecznie VIDEO + ZDJĘCIA!

Tagi: blogerka modowa plus size, blogerka plus size, rozstępy, TESS MUNSTER

TESS MUNSTER - pierwsza blogerka plus size. Blogerka mówi o rozstępach, cellulicie i niezbyt jędrnych piersiach!

fot: Instagram

Tess Munster jest pierwszą blogerką modową plus size. Oprócz tego zajmuje się również modelingiem i wizażem.   Blogerka postanowiła wykorzystać swoje dodatkowe kilogramy i uświadomić kobietom, aby zaakceptowały swoje ciała. Jak sama mówi: Nawet jeśli nie masz dla kogo się stroić, rób to dla siebie. Nasz związek z nami samymi i naszymi ciałami jest najważniejszą relacją jaką mamy. Jesteśmy warte tego by czuć się piękne, seksowne i pożądane.

29-latka prowadzi blog The Plus Size Life, udowadniając, że jej życie nie różni się od tego które prowadzą jej szczupłe koleżanki z blogosfery, piękno to nie rozmiar. To stan umysłu.

Blogerka otwarcie mówi o swojej nadwadze i niedoskonałościach, które są z nią związane. Mam brzuszek cellulit, rozstępy i niezbyt jędrne piersi - jednak to wszystko w żadnym stopniu nie obniża mojego poczucia własnej wartości. Wręcz odwrotnie. Wszystkie te niedoskonałości sprawiają, że moje ciało jest jeszcze bardziej interesujące. Mało kto rozumie, że świat byłby nudny gdybyśmy wszyscy wyglądali tak samo, gdybyśmy wszyscy byli chodzącymi okazami zdrowia - powiedziała Tess w jednym z wywiadów. Dodatkowe kilogramy nie są powodem aby kobiety czuły się gorsze. Nadal mogą być seksowne, a najważniejsze jest to, aby czuły się dobrze we własnej skórze.

Zobacz też RANKING NAJBARDZIEJ WPŁYWOWYCH BLOGERÓW. Kto rządzi polską blogosferą? >>>>

Tess Munster jest dowodem na to, że życie z rozmiarem 52 plus też może być piękne!

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI TRENDAMI, PLOTKAMI? POLUB NAS NA FACEBOOKU!

Agencja TVN/x-news

poprzedni
nastepny
tess munster 1
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: MT

Zdjęcia: Instagram

Publikacja: 20.10.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Modne fryzury na lato: Inspiracje z wybiegów
Modne fryzury na lato: Inspiracje z ...

Fryzury, które pojawiły się na pokazach mody są tak różnorodne, że bez problemu znajdziesz wśród nich modną fryzurę idealną dla ciebie. Krótkie boby, pofalowane włosy za uszy, a może cięcie na chłopaka ...