szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

TOP 7: Okładki magazynów, o których było głośno

7 najciekawszych okładek roku pism modowych. Mamy ranking najgłośniejszych i najważniejszych coverów magazynów. Która okładka jakiego magazynu o modzie najlepsza? Sprawdźcie!

Tagi: Harper's Bazaar, moda, najlepsze magazyny moda, najlepsze okładki, okładki magazynów, top 7 okładki, Vogue

Top 7: okładki 2013

Top 7: okładki 2013

fot: EB

Najlepsze okładki. Mijający rok był pełen modowych odkryć i sukcesów naszych rodaczek. Mówcie co chcecie, ale Polki nieźle się trzymają w świecie mody. Magda Frąckowiak, Anja Rubik czy Natalia Uliasz pojawiły się na okładkach dziesięciu międzynarodowych edycji Vogue'a. W naszym rankingu znalazła m.in. Natalia, młoda modelka z Bytomia (Avant Models), która w tym roku zadebiutowała w portugalskiej biblii mody.

Nie mogliśmy także pominąć premierowej okładki polskiego Harper's Bazaar z piękną Małgosią Belą na pierwszym planie. Z zagranicznych sesji? Na naszej to liście mamy krzywiącą się Carę Delevingne na okładce Love Magazine, amerykański september issue (najgrubszy numer roku) z Jennifer Lawrence, kontrowersyjną sesję z Kim Kardashian dla CR Fashion Book czy jubileuszowe okładki Vogue Italia z okazji 25-lecia pracy redaktor naczelnej Franki Sozzani.

Które okładki Wam najbardziej się zapamiętały w tym roku?

Top 7: okładki 2013

Autor: EB

Zdjęcia: EB

Publikacja: 30.12.2013, Aktualizacja:

Zobacz również