szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Ubrania, fryzury, zachowanie. Księżna Kate idzie w ślady Diany?

Styl Kate Middleton śledzi cały świat. Księżna Kate wybiera suknie nie tylko od znanych projektantów, ale często pojawia się w zestawach z sieciówek, czym zdobyła sobie jeszcze większe uznanie. Ostatnio Księżna czerpie również ze stylu Lady Diany. Zobaczcie jakie inspiracje znalazła!

Tagi: kate kopia Diany, kate middleton, księżna kate, stylizacje księżna kate

Ubrania, fryzury, zachowanie. Księżna Kate idzie w ślady Diany?

fot: mat. prasowe

Od czasu zaręczyn księcia Williama z Kate Middleton, kiedy na jej palcu pojawił się szafir księżnej Diany, posypały się porównania do tragicznie zmarłej żony księcia Karola. Zastanawiano się czy Kate będzie chciała zaskarbić sobie względy w taki sposób, w jaki robiła to Lady Diana. Obserwatorzy królewskiego dworu nie mają wątpliwości, że ubiorem, fryzurą oraz zachowaniem Kate przypomina matkę jej męża i jak widać ich zdanie nie jest bezpodstawne.

Aktualnie styl Księżnej Kate to przede wszystkim klasyka i elegancja. Często pojawia się w kreacjach od znanych projektantów, a czasem możemy zobaczyć ją w sukience z biżuterii z sieciówki, w której prezentuje się zjawiskowo. Jeśli decyduje się na popularne marki najczęściej jest to Zara.

Niektóre kreacje Kate mocno nawiązują do tych, które nosiła Lady Diana. Widać to chociażby w uderzającym podobieństwie narciarskich czerwonych kurtek, kapeluszy, czy strojów w kolorze królewskiego kobaltu, które są uwspółcześnioną kopią kreacji księżnej.

Zobacz też Ubrania księżnej Kate są za drogie? Brytyjscy podatnicy są niezadowoleni z wydatków księżnej >>>>

Jesteśmy ciekawe czy należycie do fanek stylu Księżnej czy wręcz przeciwnie?

Agencja TVN/x-news

poprzedni
nastepny
ksi
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: MT

Zdjęcia: mat. prasowe

Publikacja: 04.05.2014, Aktualizacja:

Zobacz również