szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Victoria Beckham zachwyca kolejną suknią własnego projektu!

Victoria Beckham w pięknej sukni własnego projektu! Zobacz stylizację gwiazdy

Victoria Beckham po raz kolejny pokazała się podczas ważnej gali w sukni własnego projektu i znów zachwyciła wszystkich! Długa, czarna kreacja to kolejny dowód na to, że była Spicetka jest naprawdę zdolną projektantką. Zobacz sama!

Tagi: bambi awards 2013, stylizacje glamour, victoria beckham, victoria beckham stroje, victoria beckham styl

Victoria Beckham w pięknej sukni własnego projektu! Zobacz stylizację gwiazdy

fot: BULLS

Ten tydzień należał do Victorii Beckham. Najpierw otrzymała nagrodę za "specjalne zasługi dla brytyjskiej mody" podczas gali "Kobieta Roku Harper's Bazaar". Ale to nie koniec. Piosenkarka, (a także projektantka) została uhonorowana nagrodą Bambi Award w kategorii mody. Statuetkę wręczał sam Karl Lagerfeld, który nie szczędził Victorii ciepłych słów.

Zobacz także: VICTORIA BECKHAM dla H&M? Kolejna gwiazda projektuje dla sieciówki?

Victoria Beckham podczas obydwu imprez pojawiła się w bardzo podobnej stylizacji. Projektantka miała na sobie długą, czarną suknię z wcięciem w dekolcie. Suknia pięknie rozszerzała się ku dołowi podkreślając szczupłą talię Victorii i jej wyjątkowo szczupłą figurę.

Victoria za każdym razem decydowała się prostą fryzurę - rozpuszczone, lekko podkręcone na końcach włosy i podobny makijaż - mocno podkreślone oczy oraz kości policzkowe.

Podczas gali Bambi Award projektantka do stylizacji dodała piękne, kolczyki marki Chopard, które znakomicie ożywiły poważną kreację.

Podoba ci się stylizacja Victorii?

Autor: J.M.

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 16.11.2013, Aktualizacja:

Zobacz również