szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

WARSAW FASHION WEEKEND: Gwiazdy w roli modelek. Która wypadła najlepiej?

Warsaw Fashion Weekend po raz kolejny odbywa się w pierwszy weekend października. Tym razem pokazy odbywały się w warszawskiej Hali Expo. Na jednej z prezentacji kilka gwiazd wystąpiło w roli modelek. Zobaczcie jak poradziły sobie z nowym zadaniem!  

Tagi: dorota naruszewicz, fashion weekend, fashionweekend.pl, IZABELA JANACHOWSKA, ramona rey, warsaw fashion weekend

WARSAW FASHION WEEKEND: Gwiazdy w roli modelek. Która wypadła najlepiej?

WARSAW FASHION WEEKEND: Gwiazdy w roli modelek

fot: WBF

Warsaw Fashion Weekend 2013 cieszy się ogromną popularnością. Patronat na tegoroczną imprezą objęła Ambasada Szwajcarii. Pokazy zgromadziły szeroką, międzynarodową publiczność, a wśród nich pojawiło się szerokie grono gwiazd.

Zobacz też --> WARSAW FASHION WEEKEND: Trzy powody, dla których warto się wybrać na WFW 4-6 października 2013

Na jednym z pokazów w roli modelek wystąpiły aktorki i celebrytki, niektóre z nich na Warsaw Fashion Weekend debiutowały na wybiegu. Między innymi mogliśmy zobaczyć Ramonę Rey, Dorotę Naruszewicz i Izabelę Janachowską, która ostatnio jest częstym gościem na salonach.

Zobacz też --> HALLE BERRY urodziła! Na świat przyszło drugie dziecko aktorki

Jesienne stylizacje prezentowane przez celebrytki utrzymane były w bardzo modnym ostatnio casualu w sportowym stylu. Waszym zdaniem gwiazdy poradziły sobie w nowej roli?

Autor: MT

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 06.10.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...