szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
WIMBLEDON 2013. Agnieszka Radwańska na korcie i na salonach: jak ubiera się gwiazda tenisa? Podoba wam się styl Agnieszki Radwańskiej? Agnieszka Radwańska zmienia image?

WIMBLEDON 2013. Styl Agnieszki Radwańskiej, gwiazdy tenisa ziemnego!

Agnieszka Radwańska zawalczy 02.07.2013 o półfinał Wimbledonu! Glamki.pl przyjrzały się, jaki styl preferuje gwiazda tenisa! Podoba wam się styl Agnieszki Radwańskiej? Agnieszka Radwańska zmienia image?

Tagi: agnieszka radwańska, AGNIESZKA RADWAŃSKA BLONDYNKĄ, AGNIESZKA RADWAŃSKA PRZEFARBOWAŁA WŁOSY, JAK UBIERA SIĘ AGNIESZKA RADWAŃSKA, LOTTO, MARKA LOTTO, radwańska, RADWAŃSKA WIMBLEDON, radwańska zdjęcia, STYL AGNIESZKI RADWAŃSKIEJ, Wimbledon, wimbledon 2013

WIMBLEDON 2013. Zobacz styl Agnieszki Radwańskiej!

Ostatnio Agnieszka Radwańska zmieniła image!

fot: BULLS

Agnieszka Radwańska w pięknym stylu

Już we wtorek, 02.07.2013, Agnieszka Radwańska zmierzy się w ćwiećfinale Wimbledonu z Chinką Na Li. Gwiazda tenisa ma szansę wejść do półfinału, dlatego znów będzie na językach wszystkich! Glamki.pl postanowiły przyjrzeć się, jaki styl preferuje Agnieszka Radwańska.

Oczywiste jest, że najczęściej możemy podziwiać Agnieszkę Radwańską w sportowych strojach. Jednak i ona czasem bywa na salonach i wtedy sportowe szorty zamienia na eleganckie sukienki.

Zobacz też: RADWAŃSKA NAGO! Agnieszka Radwańska rozbierze się dla ESPN

Na kortach Agnieszka Radwańska prezentuje najczęściej krótkie białe tenisowe sukienki, spódniczki oraz białe topy marki Lotto. Czasem spódniczki zamienia na szorty. Ostatnio coraz częściej stawia na kolory - możemy podziwiać ją w sportowych różowych bluzach lub turkusowych zestawach.

Sportowe stylizacje Agnieszka wybiera także na konferencje prasowe. Wtedy występuje w sportowych bluzach.

Agnieszka Radwańska zmienia image?

Jednak myli się ten, kto sądzi, że nie można zobaczyć Agnieszki Radwański w szpilkach! Czasem i ona bywa na salonach i wtedy stawia na elegancką czerń. Ostatnio Agnieszka zjawiła się na imprezie Wimbledonu i zaprezentowała się w czarnej rozkloszowanej i bardzo krótkiej sukience, która podkreślała jej wysportowane nogi. Do tego Agnieszka Radwańska ostatnio zmieniła kolor włosów i na czerwonym dywanie prezentowała się niczym hollywoodzka gwiazda!

Poza kortem i imprezami Agnieszka Radwańska stawia na casualowy styl. Zapewne gwiazda tenisa jest przyzwyczajona do wygodnych strojów, dlatego wybiera dżinsy i skromne bluzki oraz topy.

Podoba się Wam styl Agnieszki Radwańskiej?

Zobacz też: WIMBLEDON 2013: Polski ćwierćfinał Wielkiego Szlema! Janowicz vs. Kubot, 3 lipca 2013

poprzedni
nastepny
WIMBLEDON 2013. Zobacz styl Agnieszki Radwańskiej!

Ostatnio Agnieszka Radwańska zmieniła image!

Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: Kinga

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 02.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
WIMBLEDON 2013: Pula nagród 22,5 mln funtów. Ile polscy tenisiści zarobili na Wimbledonie?
WIMBLEDON 2013: Pula nagród 22,5 mln ...

Wimbledon 2013 to splendor, sława i wielkie pieniądze. Im dalej zajdziesz, tym więcej zarobisz. Okazuje się, że licznie reprezentowani polscy tenisiści, dzięki swoim wynikom w sposób widoczny uszczuplili pulę nagród 22,6 ...