szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Zmysłowa KASIA STRUSS w Vogue Korea 2014

Kasia Struss w najnowszym lutowym numerze Vogue Korea. Specjalnie na potrzeby sesji modelka zmieniła kolor włosów i fryurę. Ponajecie Struss na zdjęciach?

Tagi: kasia struss, okładki vogue, Vogue

Kasia Struss w koreańskim Vogue 2014, luty

Kasia Struss w koreańskim Vogue 2014, luty. Jak Wam się podoba stylizacja modelki?

fot: EB

Kasia Struss ponownie na topie. Modelka zaliczana do niekwestionowanych ikon wybiegu zaczyna 2014 rok z lutowej okładki Vogue Korea.

Tym razem redaktorzy pisma zabierają nas w podróż egzotycznym orientem. Sesja autorstwa Rafaela Stahelina genialnie obrazuje estetykę i sposób ubierania się mieszkańców zurbanizowanych metropolii Azji. Stylizacje dobrane przez Ye Young Kim stanowią przewodnik po stylu takich miast jak Szanghaj, Hong Kong czy Tokio.

Specjalnie na potrzeby sesji Polka zmieniła kolor włosów (żółty blond) oraz fryzurę. Jak Wam się podoba Struss w takim wydaniu?

Kasia Struss w koreańskim Vogue 2014, luty

Modelka niczym kameleon zmienia się przed obiektywem kamery. Porównajcie najnowsze zdjęcia z koreańskiego Vogue oraz fotografie z sesji dla amerykańskigo Harper's Bazaar. Co sądzicie?

Kasia Struss w amerykańskim Harper's Bazaar

Autor: EB

Zdjęcia: EB

Publikacja: 02.02.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...

Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli tropiki Południowej Ameryki
Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli ...

Niebiańska słodycz papaji połączona z beztroską tamarillo to argentyńsko-meksykańska propozycja Tutti Frutti na podróż do Ameryki Południowej w zaciszu własnej łazienki.  Na egzotyczne wakacje w wersji instant będziemy mogli wybrać się także ...