szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Zosia Ślotała otworzyła pierwszy butik marki JUST PAUL

Zosia Ślotała otworzyła pierwszy butik marki JUST PAUL. Stylizacja Zosi to HIT czy KIT?

Pierwszy sklep marki Just Paul otwarty! Dwie młode projektantki i Zosia Ślotała otworzyły pierwszy stacjonarny sklep Just Paul, marki którą uwielbiają gwiazdy. Zobaczcie jak stylistka wyglądała na otwarciu!

Tagi: JUST PAUL, just paul butik, Stylizacja Zosi Ślotały, zosia ślotała, Zosia Ślotała just paul, ZOSIA ŚLOTAŁA STYLISTKA

Zosia Ślotała otworzyła pierwszy butik marki JUST PAUL. Stylizacja Zosi to HIT czy KIT?

Zosia Ślotała otworzyła pierwszy butik marki JUST PAUL

fot: WBF

Zosia Ślotała jako jedna z popularniejszych stylistek gwiazd sama zawsze musi prezentować się doskonale. Od niedawna stylistka została managerką i opiekunką nowej marki Just Paul stworzonej przez dwie młode projektantki. Do tej pory ubrania marki były dostępne jedynie w showroomie oraz na stronie internetowej, a teraz stylistka otworzyła pierwszy stacjonarny sklep marki.– Cieszę się. To pierwszy mój projekt, pierwsza marka, którą pomagałam stworzyć. To jest takie dziecko. Niesamowicie to się rozwija – mówi Zosia Ślotała.

Zosia Ślotała wybrała na tę okazję czarne, lakierowane buty i szaro-czarny płaszcz z ozdobnym kołnierzem z bardzo modnej pikowanej tkaniny. Zestaw dopełniła złota biżuteria.

Zobacz też --> ZOSIA ŚLOTAŁA na prezentacji kalendarza YES. Ubierz się jak ona!

Ubrania marki Just Paul pokochały już polskie gwiazdy show biznesu. Projekty przypadły już do gustu m.in. Ani Czartoryskiej, Aleksandrze Kiso czy Magdzie Mołek. Wygodne, ale stylowe. Proste, ale eleganckie. Odrobinę w sportowym stylu, ale odpowiednie na wiele okazji. Tak w skrócie można opisać ubrania z kolekcji Just Paul. Teraz można je oglądać a może też i skusić się na jakąś kreację w salonie przy ul. Mokotowskiej 61 w Warszawie.

Zestaw popularnej stylistki to Waszym zdaniem HIT czy KIT? Tak powinna prezentować się managerka marki Just Paul?

Zosia Ślotała otwiera butik w centrum Warszawy WIDEO:

Newseria

Autor: MT

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 18.11.2013, Aktualizacja:

Zobacz również