szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
ZUZANNA BIJOCH na okładce polskiego ELLE.

ZUZANNA BIJOCH na dwóch okładkach polskiego ELLE. Modelka pozuje w słynnej sukience Gucci!

Zuzanna Bijoch jest modelką, której w wieku 19 lat udało się osiągnąć międzynarodowy sukces. Tym razem o swoim życiu i karierze zdecydowała się opowiedzieć w polskim wydaniu magazynu Elle. Na jednej z okładek modelka pozuje w słynnej już sukience Gucci!

Tagi: Elle, gucci, zuzanna bijoch, zuzanna bijoch elle polska, zuzanna bijoch okładki

ZUZANNA BIJOCH na dwóch okładkach polskiego ELLE. Modelka pozuje w słynnej sukience Gucci!

ZUZANNA BIJOCH na okładce polskiego ELLE.

fot: mat. prasowe

Zuzanna Bijoch jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej lubianych polskich modelek, które osiągnęły światową sławę. Piękna i ambitna 19-latka swój sukces zawdzięcza ciężkiej pracy i oryginalnej urodzie, która podbiła świat mody. Wiele osób w modelce widzi następczynie Anji Rubik. Zgadzacie się z tą tezą?

Zobacz też --> MODA JESIEŃ 2013: Zuzanna Bijoch w kampani La Danum jesień zima 2013. Kolejny projekt polskiej modelki!

Tym razem możemy zobaczyć modelkę na dwóch okładkach magazynu Elle. Na pierwszej Zuzanna Bijoch pojawia się w sukni Gucci z kolekcji jesień-zima 2013/14, w której na okładce Harper's Bazaar widzieliśmy już Sarę Jessikę Parker i Kate Upton. Druga okładka utrzymana w zupełnie innym klimacie to modelka ubrana w zestaw w czerwona kratę. W pozostałej części sesji zobaczymy jeszcze kreacje od Chanel, Bottega Venetta, Celine czy Rodarte.

Zobacz też --> Nastolatka, która podbiła Nowy Jork. Kim jest ZUZANNA BIJOCH?

Oprócz doskonałej sesji w magazynie możemy przeczytać również wywiad z modelką, z którego poznamy plany na przyszłość tegorocznej maturzystki, dowiemy się dlaczego zamieszkała w Nowym Jorku i czy modeling faktycznie traktuje jako pracę tymczasową, a jej marzeniem jest praca na Wall Street.

Autor: MT

Zdjęcia: mat. prasowe

Publikacja: 09.09.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Jak spędza wakacje Zuzanna Bijoch?
Jak spędza wakacje Zuzanna Bijoch?

Zuzanna Bijoch opowiedziała o swoich wakacyjnych planach. Modelka przyznała, że mimo napiętego grafiku, ma wolne przez cały sierpień. Zobaczcie, jak Zuzanna Bijoch zamierza spędzić wakacje!