szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Gus Van Sant i Alex Pettyfer nakręcili próbną scenę z 50. Twarzy Greya

FILM 50 TWARZY GREYA: Alex Pettyfer w roli głównej?

Film 50 Twarzy Greya: Alex Pettyfer w roli Christiana Greya? Wyścig do najgorętszej roli sezonu cały czas trwa, a do batalii włączył się słynny reżyser, Gus van Sant, który wraz z Pettyferem nakręcił przykładową scenę z 50. Twarzy Greya. Czy przekona producentów?

Tagi: 50 shades of grey, 50 twarzy graya film, 50 twarzy greya, 50 twarzy greya kiedy premiera, film 50 twarzy greya, kto zagra anastazję 50 twarzy greya, kto zagra christiana greya, kto zagra christiana greya? 50 twarzy greya film, kto zagra greya

50 TWARZY GREYA: Alex Pettyfer w roli głównej?

Czy Alex Pettyfer ma szanse na rolę Christiana Greya?

fot: BULLS

Alex Pettyfer zagra Christiana Greya? 
Na pewno aktor znany z Magic Mike'a jest poważnie brany pod uwagę. Ma po swojej stronie samego Gusa Van Santa! Znany reżyser nakręcił filmik, w którym Alex odtwarza jedną z kluczowych scen z książki!
 Choć wytwórnia zaprzecza, że twórcy Buntownika z Wyboru powierzono reżyserię najgorętszej ekranizacji ostatnich lat, wygląda na to, że on sam postanowił, że wystartuje w wyścigu do tej roboty. Ma już nawet swojego kandydata do głównej roli: młodego Brytyjczyka, Pettyfera.

Na filmie, który wielokrotnie nagradzany filmowiec wysłał producentom, znajduje się scena, w której przystojny Alex wciela się w Greya. Biorąc pod uwagę fakt, że aktor w tej chwili kręci film dla Universalu, a Van Sant – od kiedy skończył kręcenie Promised Land z Mattem Damonem nie pracuje nad żadnym projektem, wszystko nabiera sensu. Jaki fragment książki wybrał Gus? Podobno jest to pełen emocji moment, w którym Anastazja traci dziewictwo. Na razie nie wiadomo, która aktorka partnerowała Pettyferowi. Co sądzicie o Van Sancie i Pettyferze? Uważacie, że ich wspólny projekt byłby wart obejrzenia?

Czytaj także:

50 TWARZY GREYA: Christiana Greya zagra STEPHEN AMELL? Był już na castingu!

Autor: News Girl

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 24.04.2013, Aktualizacja:

Zobacz również