szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Kto zagra Anastasię Steele w filmie 50 Twarzy Greya?

50 TWARZY GREYA: Dakota Johnson jako Anastasia Steele? Ma spore szanse na główną rolę

Kto zagra Anastasię Steele w filmie 50 twarzy Greya? To pytanie zadają sobie miliony fanów bestsellerowej powieści autorstwa E.L. James. Wśród aktorek, które bierze się pod uwagę, znalazła się ostatnio piękna Dakota Johnson. Kim jest nowa kandydatka do roli Anastasii Steele?

Tagi: 50 twarzy graya, 50 twarzy graya film, 50 twarzy greya anastasia steele, 50 twarzy greya dakota johnson, dakota johnson anastasia steele, kto zagra anastasie steele

50 TWARZY GREYA: Dakota Johnson jako Anastacia Steele? Ma spore szanse na główną rolę

Dakota Johnson jako Anastacia Stelee? Aktorka jest jedną z kandydatek do głównej roli

fot: BULLS

O rolę Anastasii Steele w ekranizacji bestsellerowej powieści 50 twarzy Greya E.L. James stara się szereg aktorek. Wśród gorących nazwisk, które wciąż brane są pod uwagę, wymienia się m.in. Emilia Clarke, Lily Collins, Lucy Hale, Ellen Page, Blake Lively i Emmę Watson. Teraz do długiej listy kandydatek należy dopisać jeszcze jedną - to amerykańska aktorka i modelka Dakota Johnson.

Jasnowłosa piękność jest córką byłej hollywoodzkiej pary - znanego z serialu Miami Vice Dona Johnsona i aktorki Melanie Griffith. Do tej pory znana była głównie z roli w popularnym serialu stacji FOX Ben and Kate. Zagrała także m.in. w nominowanym do Oscara filmie The Social Network oraz dramacie fantasy Beastly. Przez lata pracowała także jako modelka sesyjna. Jej zdjęcia pojawiały się m.in. w Teen Vogue. Była także twarzą denimowej kolekcji marki MANGO.

Teraz przed Dakotą Johnson pojawia się wielka szansa zagrania głównej roli żeńskiej w głośnej ekranizacji 50 twarzy Greya. Podobno aktorka ma spore szanse, ponieważ jest nie tylko piękna i utalentowana aktorsko ale także pochodzi z wpływowej rodziny hollywoodzkich aktorów (jej ojczymem jest Antonio Banderas).

Jak myślicie, czy Dakota Johnson nadaje się do roli Anastasii Steele?

Jeśli chcecie śledzić na bieżąco najświeższe newsy dotyczące Christiana Greya w Polsce, zapraszamy na profil fanów 50 Twarzy Greya na Facebooku: www.facebook.com/50TwarzyGreya


Autor: JW

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 24.08.2013, Aktualizacja:

Zobacz również