szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
50 TWARZY GREYA - sceny seksu przeraziły jedną z kandydatek do roli Anastasii Steele

FILM 50 TWARZY GREYA: Będzie ostry seks i perwersja! Kto przestraszył się scenariusza i zrezygnował z roli?

Film 50 twarzy Greya zapowiada się ostro i wyjątkowo perwersyjnie. Na tyle, że przeraził jedną z gwiazd starających się o rolę Anastasii Steele. Aktorka wyznała, że nie mogła zagrać w filmie 50 twarzy Greya bo sceny seksu były zbyt wyuzdane, a słowo sperma przewija się niemal co scenę. Kto odmówił zagrania w filmie 50 twarzy Greya?

Tagi: 50 greya sceny z seksem, 50 twarzy greja seks sceny, 50 twarzy greya, 50 twarzy greya sceny erotyczne, 50 twarzy greya seks, 50 twarzy greya seks zdjęcia

50 TWARZY GREYA: Film aż kipi seksem i perwersją! Kto przestraszył się scenariusza?

Chloe Bridges zrezygnowała z roli w filmie 50 twarzy Greya przez ostre sceny z seksem

fot: BULLS

Film 50 twarzy Greya jeszcze nie powstał a już wywołuje sporo emocji wśród wielbicieli erotycznej powieści E.L. James. Najpierw trwały zagorzałe dyskusje na temat aktorów, którzy powinni wcielić się w rolę Christiana Greya i Anastasii Steele. Emocje sięgnęły zenitu gdy producenci ogłosili, że namiętny duet stworzą 33-letni Brytyjczyk Charlie Hunnam i mało znana aktorka Dakota Johnson. Teraz niemałe poruszenie może wywołać scenariusz filmu.

Zobacz także: 50 twarzy Greya: Dakota Johnson od brzydkiego kaczątka po uwodzicielską Anastasię Steele>>>>

Według nieoficjalnych doniesień produkcja Sam Taylor-Johnson będzie wyjątkowo przesiąknięty seksem i perwersją. Kto czytał książkę ten wie, że seks głównych bohaterów jest tu opisany nad wyraz pikantnie. Jednak sceny erotyczne w filmie 50 twarzy Greya mają być jeszcze bardziej dosadne! Co czeka widzów w ekranizacji bestsellerowej powieści E.L. James? Rąbka tajemnicy uchyliła niedawno jedna z gwiazd starająca się o rolę Anastasii Steele. Aktorka Chloe Bridges znana m.in. z serialu Pamiętniki Carrie Bradshow, wyznała, że scenariusz jest tak przesiąknięty perwersyjnymi scenami, że nie jest w stanie wziąć udział w produkcji.

Na przesłuchaniu miałam trzy strony tekstu do odegrania. Przeczytałam je, ale wtedy dotarło do mnie, że nie mogę zagrać w tym filmie – powiedziała Bridges.

Chloe Bridges nie chciała zdradzać zbyt wielu szczegółów, aby nie odebrać fanom frajdy z oglądania.

Scena, w której brałam udział to sytuacja, w której dziewczyna opowiada swoim koleżankom o szalonej przygodzie erotycznej, której doznała. Jednak sposób jej opowiadania był aż za bardzo szczegółowy a słowo "sperma" padało co kilka zdań. Wtedy pomyślałam sobie, że nie mogę tego zrobić. Przecież mam dziadków, których odwiedzę w święta. Po czymś takim nie mogłabym im spojrzeć  w oczy – powiedziała aktorka.

Chloe Bridges dodała, że słowo sperma padło w kontekście seksualnym a nie czysto biologicznym.

Co myślicie o wypowiedzi aktorki? Nie podeszła do sprawy zbyt pruderyjnie?

 

Jeśli chcecie śledzić na bieżąco najświeższe newsy dotyczące Christiana Greya w Polsce, zapraszamy na profil fanów 50 twarzy Greya na Facebooku: www.facebook.com/50TwarzyGreya.

Autor: JW

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 15.09.2013, Aktualizacja:

Zobacz również