szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Nowe plotki o obsadzie filmu 50 Twarzy Greya

50 TWARZY GREYA: Film i jego obsada. Córka Bono zagra Anastasię Steele?

Film 50 Twarzy Graya wciąż nie ma potwierdzonej obsady! Premiera kinowa 50 Twarzy Greya już latem 2013, a my wciąż nie wiemy, kto zagra Christiana Greya i Anastasię Steele. Do wyścigu w roli partnerki Greya ruszyła właśnie córka Bono, Eve Hewson.

Tagi: 50 twarzy graya, 50 twarzy greya, 50 twarzy greya obsada, córka bono, film 50 twarzy greya, filmy 2013, kiedy premiera 50 twarzy greya, kino, książka 50 twarzy greya, kto zagra christiana greya, obsada 50 twarzy greya, pięćdziesiąt twarzy greya

50 TWARZY GREYA: Film i jego obsada. Córka Bono zagra Anastasię Steele?

Eve Hewson, córka Bono zagra Anastasię Steele w ekranizacji 50 Twarzy Greya?

fot: BULLS

Film 50 Twarzy Greya to wciąż jedna wielka zagadka. E.L. James, autorka kultowej serii książek o Christianie Greyu milczy jak zaklęta w kwestii obsady ekranizacji 50 Twarzy Greya. Kto zagra Christiana Greya? Kto zagra Anastasię Steele? Kiedy premiera kinowa 50 Twarzy Greya? Na razie znamy tylko odpowiedź na to ostatnie pytanie.

Według producentów i studia filmowego Universal, premiera filmu planowana jest na lato 2014. Zobacz: Znamy datę premiery 50 Twarzy Greya! >> Natomiast obsada filmu to wciąż jedna wielka niewiadoma. Aktorzy typowani do głównych ról albo milczą, albo zaprzeczają, że mogą mieć coś wspólnego z produkcją. Jedynym wyjątkiem jest w tej grze Stephen Amell, który przyznał, że prowadził już rozmowy na temat możliwego udziału w filmie 50 Twarzy Greya. Zobacz: Stephen Amell zagra Christiana Greya? >>

Nie milkną także plotki dotyczące roli Anastasii Steele. Jedną z najnowszych kandydatek do tej roli, jest córka lidera U2 - Bono. Eve Hewson według przecieków z Hollywood ma realne szansę na rolę partnerki Christiana Greya. Co ciekawe, nie jest jedyną córką znanego muzyka, której nazwisko widnieje na liście potencjalnej obsady 50 Twarzy Greya. Nie brakuje także informacji o tym, że córka Phila Collinsa - Lilly może dostać rolę Any.

Jak tak dalej pójdzie, to 50 Twarzy Greya z thrillera erotycznego może zamieć się w musical... ;-)

Autor: SuDeK

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 09.05.2013, Aktualizacja:

Zobacz również