szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Wybierz swojego faworyta do roli Anastasii Steele z 50 TWARZY GREYA!

50 TWARZY GREYA: Która z aktorek mogłaby wcielić się w rolę Anastasii Steele?

Film 50 twarzy Greya będziemy mogli obejrzeć w kinach już latem 2014 roku. Tymczasem media cały czas spekulują na temat tego, kto mógłby wcielić się w rolę Christiana Greya i Anastasii Steele. Wśród celebrytek, które były brane pod uwagę, znalazły się m.in. Ashley Benson, Emilia Clarke i Mila Kunis. A twoim zdaniem, która z aktorek najlepiej odnalazłaby się w roli Anastasii Steele?

Tagi: 50 twarzy greya, 50 twarzy greya obsada, anastasia steele, E.L. James, film 50 twarzy greya, kiedy premiera 50 twarzy greya, kto zagra anastasię steele, kto zagra anastazję 50 twarzy greya, kto zagra christiana greya, pięcdziesiąt twarzy greya

poprzedni
następny
50 TWARZY GREYA: Która z aktorek mogłaby wcielić się w rolę Anastasii Steele?

Ashley Benson, aktorka hitu kinowego SPRING BREAKERS i serialu SŁODKIE KŁAMSTEWKA, początkowo wyraziła chęć zagrania roli Anastasii Steele. Jednak po dłuższym zastanowieniu stwierdziła: "Kocham tę książkę, przeczytałam wszystkie trzy części w tydzień, ale czytanie o tym, a zagranie w filmie, to dwie zupełnie inne rzeczy". A wy jak uważacie? Dobrze wypadłaby w roli Anastasii Steele?

0
hot %

Wszystkich głosów

not %

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 03.06.2013, Aktualizacja: