szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Autorka 50 Twarzy Greya o obsadzie filmu

50 TWARZY GREYA obsada. E.L. JAMES potwierdza, że nie zdecydowano jeszcze kto zagra CHRISTIANA GREYA!

Obsada filmu 50 Twarzy Greya nie jest jeszcze wybrana! Zdradziła to autorka książki, E.L. James. Nie wiemy (jeszcze) kto zagra Christiana Greya, a giełda nazwisk aktorów, którzy mają szansę na rolę pozostaje otwarta.

Tagi: 50 shades of grey, 50 twarzy graya film, 50 twarzy greya, 50 twarzy greya obsada, film 50 twarzy greya, film seks, filmy 2013, kiedy premiera 50 twarzy greya, kino, książka 50 twarzy greya, kto zagra christiana greya, obsada 50 twarzy greya, premiery kinowe

50 twarzy Greya! Muzyczna strona Greya! Tylko u nas muzyka do najgorętszych scen!

50 Shades of Grey, czyli 50 Twarzy Greya to jeden z największych książkowych bestsellerów ostatnich lat

fot: Materiały Prasowe

Premiera kinowa 50 Twarzy Greya planowana jest latem 2014. Kiedy film trafi do kin w Polsce? Tego jeszcze nie wiadomo. Znaki zapytania dotyczą także obsady. Kto zagra Christiana Greya? Kto zagra jego partnerkę, Anastasię Steele? Autorka książki, E.L. James ucina spekulacje: Obsada filmu 50 Twarzy Greya nie została jeszcze wybrana - zapewnia.

Nie mamy jeszcze nawet wybranego reżysera, więc jeszcze daleka droga do wyboru obsady filmu - opowiedziała w najnowszym wywiadzie autorka światowego bestsellera. Zapewnienia E.L. James i tak nie przeszkadzają w tym, by karuzela z nazwiskami potencjalnych odtwórców Christiana Greya kręciła się dalej.

Spekuluje się, że największe szanse na rolę w ekranizacji książki 50 Twarzy Greya mają Henry Cavill, Ian Somerhalder i Jake Gyllenhaal. Choć nie brakowało także plotek o tym, że w rolę miłośnika seksu sado-maso może wcielić się Robert Pattinson czy... Justin Bieber! Lista gwiazd jest długa.

Zobacz: Aktorzy brani pod uwagę do roli Christiana Greya

Nieco mniej emocji budzi wybór aktorki, która zagra partnerka Greya - Anastasię Steele. Według najnowszych informacji, największe szanse na to ma znana z filmu SpadkobiercyShailene Woodley. Młoda aktorka jest podobno faworytką samej E.L. James!

Zobacz: Kto zagra Anastasię Steele, partnerkę Christiana Greya?

Autor: SuDeK

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 27.02.2013, Aktualizacja:

Zobacz również