szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Znamy datę premiery filmu "Pięćdziesiąt twarzy Greya" i co jeszcze?

50 TWARZY GREYA: Premiera, obsada, reżyser. Co już wiadomo o FILMIE 50 TWARZY GREYA?

Wiemy już kto zagra Christiana Greya i jego partnerkę Anastasię Steele w ekranizacji 50 Twarzy Greya. Znana jest także data premiery i reżyser, który przeniesie do kina książkę E.L. James. Właśnie dowiedzieliśmy się też, kiedy ruszą zdjęcia! Podsumowanie wszystkiego, co już wiemy o filmie 50 Twarzy Greya.

Tagi: 50 twarzy graya, 50 twarzy greya, 50 twarzy greya obsada, co wiadomo o filmie 50 twarzy greya, film 50 twarzy greya, kto zagra christiana greya

FILM 50 TWARZY GREYA: DAKOTA JOHNSON zagra Anastasię Steele!

Charlie Hunnam zagra Christiana Greya w filmowej adaptacji 50 Twarzy Greya, a Dakota Johnson - Anastasię Steele

fot: BULLS

Kto zagra Christiana Greya i Anastasię Steele?

Najbardziej oczekiwana informacja dla fanów 50 Twarzy Greya w końcu ujawniona! W rolę Christiana Greya wcieli się 33-letni Charlie Hunnam i 24-letnia Dakota Johnson. O ile Hunnam był wymieniany wśród potencjalnych kandydatów do głównej roli, o tyle wybór Dakoty Johnson był kompletnym zaskoczeniem. Polskim fanom ten wybór nie przypadł do gustu. Na największym oficjalnym fanpage'u 50 Twarzy Greya na Facebooku zdecydowanie dominują krytyczne opinie co do wyboru obsady.

Zobacz: FILM 50 TWARZY GREYA: DAKOTA JOHNSON i CHARLIE HUNNAM w głównych rolach! >>

Kto wyreżyseruje film 50 Twarzy Greya?

Decyzja, co do wyboru reżysera została ogłoszona jako jedna z pierwszych. W lipcu 2013 roku ogłoszono, że kontrakt podpisała Sam Taylor-Johnson. Twórczyni takich filmowych hitów jak John Lennon. Chłopak znikąd i Love You More pokonała w wyścigu m.in. Gusa van Santa. Później plotkowano nawet, że Sam obsadzi w jednej ról swojego męża - Aarona Taylora-Johnsona.

Zobacz: 50 TWARZY GREYA: film wyreżyseruje Sam Taylor-Johnson

Kiedy premiera filmu 50 Twarzy Greya?

Już w czerwcu 2013 producenci zapowiedzieli, że premiera filmu 50 Twarzy Greya odbędzie się latem 2014. Kilka tygodni później zdradzili, że będzie to dokładnie 1 sierpnia 2014. To oficjalna data premiery ekranizacji w Stanach. Nie wiemy jeszcze, czy tego samego dnia film pojawi się w kinach w Europie.

Kiedy zobaczymy Christiana Greya na wielkim ekranie w Polsce? Póki co, dystrybutorzy filmowi znad Wisły milczą jak zaklęci.

Zobacz: 50 TWARZY GREYA: kiedy polska premiera? Czy to jesień 2014? Kiedy zobaczymy film w Polsce? >>

Kamera, akcja! Ruszają zdjęcia do filmu!

Według serwisu Production Weekly zdjęcia do 50 Twarzy Greya zaczną się 5 listopada 2013 w Vancouver w Kanadzie. Wcześniej mówiło się o tym, że film ma powstawać w Londynie, jednak wszystko jest jeszcze możliwe. Producenci zapewniają, że film powstanie w ekspresowym tempie i data premiery jest wciąż aktualna.

Jeśli chcecie śledzić na bieżąco najświeższe newsy dotyczące Christiana Greya w Polsce, zapraszamy na profil fanów 50 Twarzy Greya na Facebooku: www.facebook.com/50TwarzyGreya

Autor: SuDeK

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 05.09.2013, Aktualizacja:

Zobacz również