szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Znamy kolejnych aktorów filmu 50 twarzy Greya!

50 TWARZY GREYA. Kolejni aktorzy dołączają do obsady filmu!

Znamy kolejne osoby, które zagrają w filmie 50 Twarzy Greya. Victor Rasuk, Luke Grimes oraz Jennifer Ehle dołączyli do obsady adaptacji 50 Shades of Grey. Sprawdź kogo zagrają!

Tagi: 50 shades of grey, 50 twarzy greya, 50 twarzy greya film, 50 twarzy greya obsada

50 TWARZY GREYA. Kolejni aktorzy dołączają do obsady filmu!

Victor Rasuk wcieli się w rolę rywala Christiana Greya

fot: BULLS

Znamy kolejnych aktorów, którzy zagrają w filmie 50 Twarzy Greya. Jeśli jesteście ciekawi kto zagra miłosnego rywala Christiana Greya, kto wcieli się w postać brata Greya, a kto będzie matką Anastasi - koniecznie przeczytajcie nasz artykuł!

To już jest pewne, rolę Jose Rodrigueza, rywala prezesa Greya, zagra Victor Rasuk. Ostatnio amerykańskiego aktora mogliśmy podziwiać w filmie Jobs, opartym na życiu założyciela firmy Apple.

Przypomnijmy, że Jose to początkujący fotograf oraz kolega z klasy Anastasi Steele, którą zagra Dakota Johnson. Podobnie jak Christian Grey, próbuje zdobyć serce głównej bohaterki.

Wiem również kto zagra brata prezesa Greya. Luke Grimes wcieli się w rolę Elliota. Aktor znany jest szerszej publiczności z kasowego serialu o wampirach True Blood. Prawie pewne jest, że rolę matki głównej bohaterki dostanie brytyjska gwiazda Jennifer Ehle.

Wielkość obsady rośnie z dnia na dzień. Początek zdjęć przewidziany jest na grudzień 2013.

Jeśli chcecie śledzić na bieżąco najświeższe newsy dotyczące Christiana Greya w Polsce, zapraszamy na profil fanów 50 Twarzy Greya na Facebooku: www.facebook.com/50TwarzyGreya

Autor: kobi

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 02.11.2013, Aktualizacja:

Zobacz również