szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Szczegóły scenariusza filmu 50 Twarzy Greya

50 TWARZY GREYA. Film tylko dla dorosłych! Premiera 50 TWARZY GREYA latem 2014. Znamy nowe szczegóły

50 Twarzy Greya w kinach już latem 2014! Scenarzystka filmu zdradza, że nie zabraknie gorących scen tylko dla dorosłych! Zagadką nadal pozostaje kto zagra Christiana Greya.

Tagi: 50 shades of grey, 50 twarzy graya film, 50 twarzy greya, 50 twarzy greya obsada, film 50 twarzy greya, film seks, kiedy premiera 50 twarzy greya, kino, książka 50 twarzy greya, kto zagra christiana greya, obsada 50 twarzy greya, premiery kinowe

50 twarzy Greya! Muzyczna strona Greya! Tylko u nas muzyka do najgorętszych scen!

50 Shades of Grey, czyli 50 Twarzy Greya to jeden z największych książkowych bestsellerów ostatnich lat

fot: Materiały Prasowe

Premiera kinowa 50 Twarzy Greya>> na podstawie bestsellerowej książki E.L. James już latem 2014 roku! Znamy coraz więcej szczegółów dotyczących ekranizacji przygód Christiana Greya.

To będzie film tylko dla dorosłych - zapewnia scenarzystka Kelly Marcel. Producenci wraz z autorką hitu, długo zastanawiali się nad wyborem scen z książki, które znajdą się w scenariuszu filmu 50 Twarzy Greya. Ostatecznie ustalono, że wersja filmowa nie będzie "ugrzeczniona". Na wielkim ekranie mamy zobaczyć wszystkie, nawet najgorętsze sceny z udziałem Christiana Greya. Będzie mnóstwo seksu! - przyznaje Marcel.

Kto zagra Christiana Greya? Tego nadal nie wiadomo. E.L. James, która jest mocno zaangażowana w produkcję ekranizacji zdradza, że na razie nie ma mowy o żadnych nazwiskach. Żaden szanujący się aktor nie podpisze kontraktu, kiedy nie ma jeszcze ukończonego scenariusza, a ten jeszcze powstaje. Nikt nie jest jeszcze wybrany, nikogo też nie odrzucamy - odpowiada autorka 50 Twarzy Greya.

Czy aby na pewno? Przypomnijmy:

Zobacz: Chase Crawford nie dostał roli Christiana Greya!

Autor: SuDeK

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 25.02.2013, Aktualizacja:

Zobacz również