szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
50 Twarzy Greya. Wciąż nie wiadomo, kto wyreżyseruje film

50 TWARZY GREYA: Znamy datę premiery! Wciąż nie znamy reżysera

Film 50 Twarzy Greya zobaczymy w kinach latem 2014 roku. Nadal nie wiadomo jednak, kto wyreżyseruje słynne dzieło na podstawie powieści E.L. James. Z wyścigu do fotela reżyserskiego odpadł właśnie Joe Wright.

Tagi: 50 twarzy greya, 50 twarzy greya obsada, E.L. James, film 50 twarzy greya, filmy 2013, kiedy premiera 50 twarzy greya, kino, książka 50 twarzy greya, kto zagra christiana greya, obsada 50 twarzy greya, pięćdziesiąt twarzy greya

50 TWARZY GREYA: Znamy datę premiery! Wciąż nie znamy reżysera.

Joe Wright nie wyreżyseruje filmu 50 twarzy Greya

fot: BULLS

Produkcja 50 Twarzy Greya jeszcze nie nabrała należytego rozpędu, a adaptacja powieści E.L. James już obrosła prawdziwą legendą. Póki co, nie wiadomo nawet kto wyreżyseruje film. Na pewno nie będzie to Joe Wright znany z reżyserii takich filmów jak Pokuta, Solista czy ostatnio Anny Kareniny. W przypadku kandydatury Joe Wrighta kategorycznie zaprotestowali szefowie Universalu: terminy naszej pracy przy 50 Twarzach Greya na pewno nie pokrywają się z terminami Wrighta.

50 TWARZY GREYA. Film tylko dla dorosłych! Premiera 50 TWARZY GREYA już latem 2014. Znamy nowe szczegóły

50 twarzy Greya: który aktor najlepiej zagra Christiana Greya?

Ponadto, szef Universalu, Adam Fogelson wyraził zdenerwowanie i bezsilność wobec plotek pojawiających się w przypadku produkcji 50 Twarzy Greya: Zanim o czymkolwiek lub o kimkolwiek pomyślimy, gazety już o tym piszą. Fogelson odniósł się także rewelacji, jakoby Angelina Jolie była zainteresowana reżyserią 50 Twarzy Greya i kategorycznie zaprzeczył, że prowadzone są jakieś rozmowy.

Czy przy tak mozolnym tempie produkcji, realne jest, że przygody Christiana Greya obejrzymy latem 2014 roku?

50 TWARZY GREYA w kinie. Znamy datę premiery filmu! Kto zagra Christiana Greya?

STEPHEN AMELL nie dostał roli CHRISTIANA GREYA!

Autor: mkusy

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 15.05.2013, Aktualizacja:

Zobacz również