szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Czy Adele zaśpiewa do kolejnych części o przygodach Jamesa Bonda?

ADELE ponownie zaśpiewa dla Bonda? Artystka dostała propozycję zaśpiewania do FILMU o przygodach AGENTA 007!

Adele w służbie Jamesa Bonda? Na to wygląda! Adele otrzymała propozycję wykonania piosenki do nowego, 24. filmu o przygodach agenta Jej Królewskiej Mości. Niewykluczone, że widzowie obejrzą od razu dwie części nowych przygód Bonda.

Tagi: ADELE, adele oscary 2013, adele skyfall, Adele w nowym bondzie, adele zaśpiewa dla bonda, daniele craig ponownie w roli bonda

ADELE ponownie zaśpiewa dla Bonda? Artystka znów otrzymała propozycję zaśpiewania do FILMU o przygodach AGENTA 007!

Czy Adele zaśpiewa do kolejnych części o przygodach Jamesa Bonda?

fot: BULLS

Akcje Adele, po zdobyciu Oscara i Złotego Globu za piosenkę Skyfall do filmu o tym samym tytule, niebagatelnie wzrosły. Nic zatem dziwnego, że producenci zdecydowali się przedłużyć współpracę z artystką. Według nieoficjalnych informacji, twórcy filmu są przekonani, że ponowny udział Adele w przedsięwzięciu i kolejna piosenka podniesie atrakcyjność nowej części przygód Jamesa Bonda.

Spekuluje się, że nowe produkcje, 24. i 25 będą ze sobą ściśle powiązane. Być może, obydwie części zostaną nakręcone jeden po drugim, a widzowie nie będą musieli czekać wiele miesięcy na premierę kolejnego odcinka. W oczywisty sposób wydaje się, że dwa filmy będą opowiadać jedną, obszerną historię.

Za scenariusz nowego filmu o przygodach Jamesa Bonda odpowiada John Logan (Skyfall, Gladiator, Męska Gra) , a w postać słynnego agenta 007 wcieli się ponownie Daniel Craig.

Autor: mkusy

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 05.03.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
KARL LAGERFELD: Rada, by ADELE schudła nie była taka zła!
KARL LAGERFELD: Rada, by ADELE schudła ...

Adele znów oceniana przez Karla Lagerfelda. Co znowu wymyślił znany ekscentryk o niewyparzonej buzi? Nie żałuje ostrych słów odnośnie wagi Adele. Nie zmienił też zdania co do Pipy Middleton, którą nadal uważa ...

ADELE: Nie będę pisać biografii! Artystka nie zamierza spisywać swoich wspomnień
ADELE: Nie będę pisać biografii! Artystka ...

Adele nie zamierza pisać biografii, bo… jeszcze nie pożyła! 
Autorka hitu Skyfall wyśmiała doniesienia o milionowym kontrakcie za napisanie wspomnień. W przeciwieństwie do Justina Biebera i wielu innych kolegów po fachu uważa ...

ADELE nagrywa płytę? Artystka pracuje podobno z producentem FLORENCE AND THE MACHINE!
ADELE nagrywa płytę? Artystka pracuje podobno ...

Adele nagrywa nową płytę? Brytyjska prasa przekonuje, że artystka weszła do studia z doświadczonymi producentami, współpracownikami Florence And the Machine i Arctic Monkeys. Czy wkrótce usłyszymy jej nowe piosenki?