szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Hokus Pokus, Gwiezdny pył, Harry Angel, Totalna magia, Czarownice z Eastwick - filmy o magii na andrzejki!

ANDRZEJKI 2012 Magiczne filmy na andrzejkowy babski wieczór filmowy

Andrzejki to wieczór wróżb, magii i czarów, ale też świetna okazja, by urządzić babski wieczór filmowy. Gdy ty i twoje przyjaciółki skończycie już zabawę z laniem wosku, gdy schowacie pod poduszki karteczki z imionami mężczyzn, spośród których wylosujecie rankiem imię tego jedynego, obejrzyjcie jeden z klasyki filmów o magii i czarach.

Tagi: andrzejki, andrzejki wróżby, babski wieczór, filmy o magii, gwiezdny pył, hokus pokus, impreza andrzejkowa, jak wróżyć, kiedy andrzejki, wróżby andrzejkowe, wróżka

ANDRZEJKI 2012 Magiczne filmy na andrzejkowy babski wieczór filmowy

Andrzejkowe wróżby cieszą się niesłabnącą popularnością od lat

fot: sxc.hu

Totalna magia

Ta romantyczna komedia z lat dziewięćdziesiątych to film o kobietach silnych i wyzwolonych, a jednocześnie pragnących prawdziwego pięknego uczucia. Sally i Gillian, główne bohaterki - gdy tracą rodziców w związku z klątwą przekazywaną z pokolenia na pokolenie, trafiają pod opiekę swoich ciotek - czarownic, które uczą ich magii i rzucania zaklęć. Każda z sióstr wykorzystuje ten dar w inny sposób. W rolach głównych Sandra Bullock i Nicole Kidman - ostra i uwodzicielska jak nigdy przedtem i potem. Absolutne must watch dla każdej romantyczki!
Harry Angel

Dużo bardziej mroczna propozycja z prawdziwą plejadą gwiazd: Mickey Rourke jeszcze przed karierą bokserską, czyli z piękną nienaznaczoną rysem czasu (i pięści...) twarzą, przerażający Robert De Niro i była żona Lenny'ego Kravitza - Lisa Bonnet. To połączenie klasycznego czarnego kryminału z satanistycznym horrorem uwodzi klimatem, świetną muzyką i doskonałym aktorstwem.
Czarownice z Eastwick

Trzy kobiety z prowincjonalego miasteczka Eastwick (w tych rolach: Cher, Susan Saradon i Michelle Pfeiffer) wykorzystują swoje czarodziejskie moce, by spotkać idealnego mężczyznę swoich marzeń. Gdy w ich sąsiedztwie pojawia się intrygujący nieznajomy (Jack Nicholson), uwodzący każdą z nich po kolei, kobiety rozkwitają. Uwalniają się drzemiące w nich namiętności. Czy jednak możliwe jest istnienie mężczyzny idealnego?
Hokus Pokus

Pozycja obowiązkowa dla fanek Sary Jessiki Parker! To tu aktorka czarowała zanim zakochała się w szpilkach Monolo Blahnik, którymi uwodziła w Seksie w wielkim mieście. Disneyowska magiczna historia o trzech wiedźmach od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Oprócz Sary, w roli czarownic także niesamowita Bette Midler i Kathy Najimy.
Gwiezdny pył

Michelle Pfeiffer ponownie w roli seksownej wiedźmy! Spektakularna opowieść o magii, czarach i... gwiazdce z nieba, którą Tristan obiecuje zdobyć dla swojej ukochanej. By to zrobić, musi przedostać się do Krainy Czarów - zamieszkałej przez elfy, wróżki i gobliny, z której nikt jeszcze nie powrócił. Robert De Niro, Claire Danes, Sienna Miller - czy kogoś jeszcze trzeba namawiać?

 Autor: monroe

Zdjęcia: sxc.hu

Publikacja: 28.11.2012, Aktualizacja:

Zobacz również
ANDRZEJKI: 30 listopada to czas na wróżby andrzejkowe i dobrą zabawę!
ANDRZEJKI: 30 listopada to czas na ...

30 listopada to czas na imprezę andrzejkową, a dzień wcześniej w wigilię świętego Andrzeja należy oddać się wróżbom andrzejkowym! Przygotowaliśmy dla was specjalny zestaw pomysłów na nowe, ciekawe zabawy i wróżby andrzejkowe ...

Nowe wróżby andrzejkowe! Sposób na udane ANDRZEJKI
Nowe wróżby andrzejkowe! Sposób na udane ...

Strój na andrzejki gotowy? Świetnie. Pora na plan wróżenia! Lanie wosku czy rzucanie skórką jabłka znają pewnie wszyscy. Może warto spróbować czegoś nowego w te andrzejki? Poznajcie kilka niecodziennych patentów na poznanie ...