szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Angelina Jolie jako czarownica z "Maleficent"

Angelina Jolie zagrała w najnowszej superprodukcji Disneya "Czarownica". Mimo, że aktorka gra oczywiście czarny charakter, rzuca klątwy, zmienia się w skrzydlatego smoka, i tak wygląda jak zawsze czarująco. Premiera filmu "Czarownica" 3D z Angeliną Jolie 30 maja 2014.

Tagi: angelina jolie, film Czarownica, gwiazdy, maleficent

Angelina Jolie aby zagrać czarownicę w najnowszej superprodukcji Disneya przeszła prawdziwą metamorfozę. Film jest przecież prequelem rysunkowej opowieści o Śpiącej Królewnie. Angelina Jolie jako czarny charakter rzuca klątwę na Aurorę. Stąd konieczne było stworzenie naprawdę groźnej, zimnej postaci. Aktorce w trakcie kręcenia filmu doklejano sztuczne kości (te same które nosiła Lady Gaga). Aktorka zakładała zielone i żółte soczewki oraz sztuczne kolorowe pazury.

Charakteryzacja okazała się na tyle straszna, że producenci filmu mieli problem z obsadzeniem roli 3-letniej księżniczki Aurory. Dzieci, w tym 10-letni syn Angeliny, Pax - zanosiły się płaczem na widok czarownicy Maleficent. Strój składał się z długiej i ciemnej peleryny oraz rogatego czepca z czarnej skóry. ostatecznie rolę małej Aurory powierzono córce Angeliny Jolie, Vivienne. Strój wykorzystany do zbudowania roli Maleficent już został wykorzystany przez marketingowców do nakręcenia mody na gadżety związane z filmem.

W Stanach można już kupić linię kosmetyków inspirowaną mrocznym wizerunkiem baśniowej postaci Maleficent lub kostium na bal przebierańców w stylu nowego filmu Disneya. Ciekawe kiedy moda na rogi i peleryny a'la Maleficent dotrze do Polski?

Najnowszy zwiastun superprodukcji Disneya:

Disney's Maleficent - Official Trailer 3
Publikacja: 22.03.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Angelina Jolie rzuca aktorstwo?
Angelina Jolie rzuca aktorstwo?

Angelina Jolie rezygnuje z aktorstwa - taka plotka obiegła świat. Czy naprawdę partnerka Brada Pitta i jedna z największych gwiazd Hollywood chce porzucić swój zawód? Dlaczego Angelina Jolie rzuca aktorstwo?