szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Powstaje film o życiu matki Angeliny Jolie

ANGELINA JOLIE zagra własną matkę MARCHELINE BERTRAND. Biograficzny film reżyseruje BRAD PITT

Angelina Jolie wcieli się w rolę swojej matki, aktorki Marcheline Bertrand. Powstaje biograficzny film o życiu, karierze i walce z chorobą słynnej artystki. Reżyserii obrazu podjął się Brad Pitt, prywatnie partner Angeliny Jolie. Kim była Marcheline Bertrand?

Tagi: angelina joli, angelina joli poddała się podwójnej mastektomii, angelina jolie, angelina jolie bez piersi, angelina jolie brad pitt, angelina jolie film o matce, angelina jolie marcheline bertrand, angelina jolie zagra swoją matkę

Angelina Jolie i Brad Pitt

Angelina Jolie i Brad Pitt fot. Bulls

fot: BULLS

Angelina Jolie w roli własnej matki? Słynna aktorka i działaczka, zagra własną matkę Marcheline Bertrand w filmie biograficznym o jej życiu. Film wyreżyseruje Brad Pitt.

Marcheline Bertrand była znaną aktorką, ale udzielała się także społecznie. W ramach akcji humanitarnych, pomagała uchodźcom z Afganistanu. Założyła również organizację Give Love Give Life, która szerzyła wiedzę i uświadamiała w zakresie nowotworów występujących wyłącznie u kobiet. Bertrand zmarła na raka jajnika w 2007 roku, po niemal 9. letniej walce z chorobą. Matka Jolie miała 56 lat.

Angelina Jolie wielokrotnie podkreślała, że to właśnie mama-aktorka, była bezpośrednią inspiracją dla wyboru zawodu przez Angelinę. Aktorka wspomniała również o chorobie Bertrand, przy okazji oświadczenia w sprawie podwójnej mastektomii, której się poddała.

Produkcją filmu zajmie się Brad Pitt, a także jego współpracownicy z firmy Plan B. Zdjęcia rozpoczną się prawdopodobnie w 2014 roku.

Autor: mkusy

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 22.05.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Angelina Jolie rzuca aktorstwo?
Angelina Jolie rzuca aktorstwo?

Angelina Jolie rezygnuje z aktorstwa - taka plotka obiegła świat. Czy naprawdę partnerka Brada Pitta i jedna z największych gwiazd Hollywood chce porzucić swój zawód? Dlaczego Angelina Jolie rzuca aktorstwo?