szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Powstał film o założycielu firmy Apple

NOWE FILMY LATO 2013: JOBS. ASHTON KUTCHER jako STEVE JOBS. Zwiastun filmu JOBS

Ashton Kutcher jako Steve Jobs w nowym filmie o twórcy komputerów i firmy Apple. Premiera Jobs w Stanach Zjednoczonych 16 sierpnia 2013. W Polsce, obraz zobaczymy 30 sierpnia 2013. Zobacz zwiastun filmu.

Tagi: Ashton Kutcher, ashton kutcher jako steve jobs, Ashton Kutcher jobs, ashton kutcher steve jobs, film jobs, Jobs, jobs trailer, jobs zwiastun, nowe filmy lato 2013, steve jobs, zwiastun filmu jobs

ASHTON KUTCHER jako STEVE JOBS. Jest pierwszy zwiastun filmu JOBS

Ashton Kutcher zagrał Steva Jobsa w filmie Jobs

fot: BULLS

Jobs, pierwszy film taktujący o życiu i pracy legendarnego twórcy komputerów i firmy Apple, Steve'a Jobsa. W rolę tytułową wciela się Ashton Kutcher. Film skupia się na pierwszych latach Steve'a Jobsa i jego wspólnika Steve'a Woźniaka. Premiera w Stanach Zjednoczonych w sierpniu 2013, do polskich kin film wejdzie w październiku. Właśnie zaprezentowano pierwszy zwiastun.

Steve Jobs to twórca jeden z najpotężniejszej, a jednocześnie najmodniejszej firmy komputerowej na świecie. Legenda, wizjoner, a dla niektórych po prostu zmyślny student college'u (którego nie ukończył), który wraz ze wspólnikiem Steve'em Woźniakiem wymyślił słynne nadgryzione jabłko. Jak w garażu rodziców Jobsa, powstał pierwszy Apple? W jaki sposób udało się młodym wynalazcom uzyskać ogromne poparcie dla swojego projektu i wejść na giełdę. Film przedstawia pierwsze lata pracy i tworzenia legendarnej firmy, której produkty - jak mawiał Jobs - zmieniły świat.

Obraz wyreżyserował Joshua Michael Stern, a oprócz Ashtona Kutchera, udział wzięli Josh Gad, Matthew Modine, Dermot Mulroney i Ahna O'Reilly. Film powstał bez jakiegokolwiek zaangażowania firmy Apple. Polska premiera filmu Jobs już 30 sierpnia 2013.

Zobacz zwiastun:
Autor: mkusy

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 25.06.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
NOWE FILMY LATO 2013: DARY ANIOŁA: Miasto Kości. Oficjalny soundtrack 20.08.2013
NOWE FILMY LATO 2013: DARY ANIOŁA: ...

Dary Aniołów: Miasto Kości to ekranizacja bestsellerowej powieści Cassandry Clare. Poszczególne części sagi biją rekordy popularności wśród czytelników na całym świecie. Premiera filmu 21 sierpnia 2013, ale równie ważna jak obraz, jest ...