szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
BACZYŃSKI: Mateusz Kościukiewicz w roli głównej! Sprawdź kiedy premiera!

BACZYŃSKI: premiera filmu z Mateuszem Kościukiewiczem w roli głównej!

Baczyński to kolejna premiera kinowa, której gwiazdą jest Mateusz Kościukiewicz. 26-letni aktor swoimi rolami w filmach Wszystko, co kocham, Matka Teresa od kotów, Bejbi blues, W imię... udowodnił, że posiada niebywały telent! Sprawdź, co działo się na uroczystej premierze filmu Baczyński!

Tagi: baczynski premiera, baczyński, baczyński data premiery, baczyński film, baczyński premiera, czesław mozil mela koteluk, mateusz kosciukiewicz, mateusz kościukiewicz, mateusz kościukiewicz baczyński

BACZYŃSKI: premiera filmu z Mateuszem Kościukiewiczem w roli głównej!

Mateusz Kościukiewicz podczas premiery filmu BACZYŃSKI

fot: WBF

Uroczysta premiera filmu Baczyński odbyła się 12 marca 2013 w kinie Cinema City Sadyba. Obraz z Mateuszem Kościukiewiczem w roli tytułowego bohatera trafi do kin już w piątek 15 marca 2013.

Kordian Piwowarski, reżyser filmu Baczyński, jest synem znanego filmowca Radosława Piwowarskiego. Twórca przyznał na konferencji prasowej, że od początku w roli Krzystofa Kamila Baczyńskiego wyobrażał sobie jedynie Mateusza Kościukiewicza. Film o życiu poety w interesujący sposób łączy fabułę z warstwą dokumentalną oraz z relacjami świadków, którzy znali Baczyńskiego osobiście.

Przeczytaj więcej o filmie Baczyński! >>

Mateusz Kościukiewicz po raz pierwszy o swoim związku! >>

aaa

Zobacz zwiastun filmu Baczyński!
Piosenkę filmową pt. Baczyński - Pieśń o szczęściu nagrał duet najbardziej docenianych artystów na polskiej scenie muzycznej: Czesław Mozil i Mela Koteluk. Muzyk pojawił się na premierze filmu w towarzystwie swojej partnerki - aktorki Anny Cieślak. Na uroczystej premierze filmu Baczyński, oprócz obsady filmu, pojawili się także: Kamila Baar, Andrzej Wajda, Maja Bohosiewicz, Robert Kozyra, Andrzej Młynarczyk, Marieta Żukowska, Katarzyna Herman, Gosia Baczyńska i wiele innych polskich gwiazd.

Posłuchaj utworu Baczyński - Pieśń o szczęściu Czesława Mozila i Meli Koteluk
Autor: monroe

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 13.03.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...