szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Ben Whishaw zagra Freddiego Mercury

BEN WHISHAW zagra FREDDIEGO MERCURY. Film o wokaliście Queen w końcu powstanie

Ben Whishaw zagra Freddiego Mercury, wokalistę Queen! Młody aktor wcieli się w rolę legendarnego wokalisty w filmowej biografii Mercury'ego. Pierwotnie Freddiego miał zagrać Sacha Baron Cohen. Potem mówiło się m.in. o Danielu Radcliffie. Kim jest Ben Whishaw?

Tagi: ben whishaw film o Queen, ben whishaw zagra mercurego, freddie mercury, freddie mercury film, freddie mercury queen

BEN WHISHAW zagra FREDDIEGO MERCURY. Film o wokaliście Queen w końcu powstanie

Ben Whishaw zagra Freddiego Mercury w jego filmowej biografii

fot: BULLS

Ben Whishaw zagra Freddiego Mercury. Powstanie jednak filmowa biografia legendarnego wokalisty Queen. Przypomnijmy, produkcja była zagrożona po odejściu pierwotnego odtwórcy roli Freddiego, Sachy Barona Cohena. Ostatecznie, film powstanie, a wokalistę Queen zagra Ben Whishaw znany z filmów Skyfall czy Atlas Chmur.

Zobacz także: SACHA BARON COHEN nie wystąpi jako FREDDIE MERCURY! Kłótnia z muzykami QUEEN >>

Produkcja o wokaliście Queen, nie miała jak do tej pory szczęścia. Kłótnia między byłymi członkami zespołu, produkcja i pierwotnym odtwórcą roli, Sachą Baronem Cohenem spowodowały zastój w powstawaniu filmu. Wieszczono nawet ostateczny koniec produkcji, z powodu braku możliwości znalezienia odpowiedniego aktora.

Zobacz także: FREDDIE MERCURY będzie miał filmową biografię? Reżyser NĘDZNIKÓW opowie o życiu lidera Queen >>

Niedawno pojawiły się plotki o zaangażowaniu do filmu Daniela Radcliffe'a (Harry Potter). Jednak, jak się okazało, były to tylko medialne spekulacje. Ostatecznie postać Freddiego zagra 33-letni Ben Whishaw, brytyjski aktor znany z takich obrazów jak: Pachnidło, Atlas Chmur i Pachnidło. Czy Whishaw pasuje do roli wokalisty Queen?

Zobacz także: FREDDIE MERCURY będzie miał filmową biografię? Reżyser NĘDZNIKÓW opowie o życiu lidera Queen >>

Autor: mkusy

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 21.10.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...