szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Premiera filmu Bilet Na Księżyc

BILET NA KSIĘŻYC. Delfina Wilkońska w filmie BILET NA KSIĘŻYC. Premiera 08.11.2013

Delfina Wilkońska w filmie Bilet Na Księżyc Jacka Bromskiego. Młoda aktorka wystąpiła w Bilecie Na Księżyc obok plejady gwiazd polskiego filmu. Jaką postać gra Delfina Wilkońska? Jak pracowało się z reżyserem Jackiem Bromskim? Podczas uroczystej premiery Biletu Na Księżyc rozmawialiśmy z Delfiną Wilkońską.

Tagi: Bilet na księżyc, bilet na księżyc premiera, delfina wilkońska, delfina wilkońska wywiad, jacek bromski nowy film

BILET NA KSIĘŻYC. Delfina Wilkońska w filmie BILET NA KSIĘŻYC. Premiera 08.11.2013

W filmie i na premierze usłyszeliśmy zespół Wojciech Rapa Quartet

fot: Materiały Prasowe

Uroczysta premiera Biletu Na Księżyc odbyła się w warszawskiej Kinotece. Sentymentalna, filmowa podróż do lat PRL-u wraz z bohaterami obrazu Jacka Bromskiego, miała swoje odzwierciedlenie również podczas premiery. Znakomita muzyka nawiązująca do czasów bigbeatu oraz drinki z saturatora, idealnie korelowały z tematyką Biletu Na Księżyc. Niewielką, acz charakterystyczną rolę w filmie zagrała również Delfina Wilkońska.

- Moja postać to Marzena, dziewczyna po technikum gastronomicznym, która na swej drodze spotyka Adam i Antka, głównych bohaterów. Jest wino, jakiś mały flirt, ale z naszego spotkania w końcu nic nie wychodzi - wspomina Delfina Wilkońska. Dla młodej aktorki nie jest to filmowy debiut. Nie tak dawno mogliśmy ją podziwiać w filmie Dziewczyna z Szafy Bodo Koxa, a wcześniej choćby w filmie Pokaż Kotku Co Masz w Środku.

Czym był dla niej udział w filmie Bromskiego, co wspomina najlepiej? - To co najbardziej wprowadziło mnie w klimat epoki to kostiumy. Znakomicie przygotowane, włącznie z bielizną z PRL-u. Poza tym scenografia choćby na planie w Nowej Hucie. Ciężko się było nie przenieść w tamte czasy - podsumowuje Delfina Wilkońska.

Zobacz całą rozmowę z aktorką, a Bilet Na Księżyc w kinach od 8 listopada 2013 roku.
Autor: mkusy

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 06.11.2013, Aktualizacja:

Zobacz również