szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Premiera filmu Bilet Na Księżyc

BILET NA KSIĘŻYC: Kaja Walden. Jak trafiła do filmu BILET NA KSIĘŻYC Jacka Bromskiego?

Bilet Na Księżyc już od 8 listopada 2014 w kinach. Wcześniej, bo 4 listopada Bilet Na Księżyc zadebiutował podczas premiery galowej. Wszystko odbyło się w duchu PRL-u, przekąski, napoje oraz muzyka lat 60-tych i 70-tych. Na gali pojawili się również młodzi aktorzy, którzy filmowo zadebiutowali w Bilecie Na Księżyc. Jak to się stało, że Kaja Walden zagrała u Jacka Bromskiego?

Tagi: Bilet na księżyc, bilet na księżyc premiera, jacek bromski nowy film, kaja walden, kaja walden wywiad

BILET NA KSIĘŻYC: Kaja Walden. Jak trafiła do filmu BILET NA KSIĘŻYC Jacka Bromskiego?

W filmie Bromskiego zagrali również Krzysztof Stroiński i Piotr Głowacki

fot: Materiały Prasowe

Bilet Na Księżyc, nowa komedia Jacka Bromskiego już od 8 listopada w kinach. Film pokazano nieco wcześniej na uroczystej premierze w warszawskiej Kinotece. Klimat lat PRL-u przywoływał wystrój tamtych lat oraz muzyka z lat 60-tych i 70-tych, grana - podobnie jak w filmie przez zespół Wojciech Rapa Quartet. Całość poprowadziła Grażyna Torbicka, a na premierze pojawiła się również młoda aktorka Kaja Walden, która zadebiutowała w filmie Jacka Bromskiego.

- Gram Danusię, dziewczynę głównego bohatera, Adama. Na tyle, na ile mogę zdradzić, Adam musi opuścić swoją miłość, gdyż dostaje wezwanie do wojska - opowiada o swojej roli Kaja Walden. Aktorka, dla której występ w filmie Bromskiego jest debiutem kinowym, zdradza również jak dostała rolę Danusi: - Pan Jacek zorganizowała casting dla studentów szkoły filmowej, za co jestem mu ogromnie wdzięczna. To super inicjatywa, że taki reżyser daje szansę studentom, młodym aktorom. Nie szukał daleko - dodaje Walden.

Czy otrzymanie roli było dla niej zaskoczeniem? Co dała jej współpraca z doświadczonymi aktorami? Co okazało się najcenniejsze. Zobacz całą rozmowę z Kają Walden na temat udziału w filmie Bilet Na Księżyc:


Autor: mkusy

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 06.11.2013, Aktualizacja:

Zobacz również