szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Kto gra w filmie Bilet Na Księżyc?

BILET NA KSIĘŻYC. Kto występuje w filmie BILET NA KSIĘŻYC?

Bilet Na Księżyc, najnowszy film Jacka Bromskiego, w kinach od 8 listopada 2013. W rolach głównych m.in. Mateusz Kościukiewicz i Anna Przybylska, a na drugim planie zobaczymy plejadę gwiazd polskich aktorów. Kto zagrał w filmie Bilet Na Księżyc?

Tagi: Bilet na księżyc, bilet na księżyc obsada, bilet na księżyc od kiedy w kinach, Jacek Bromski, jacek bromski nowy film

BILET NA KSIĘŻYC. Kto występuje w filmie BILET NA KSIĘŻYC?

W Bilecie Na Księżyc zobaczymy całą plejadę znakomitych aktorów, m.in. Andrzeja Grabowskiego

fot: Materiały Prasowe

Bilet Na Księżyc, opowieść o przyjaźni i dobrej zabawie w czasach PRL-u. Bilet Na Księżyc w kinach od 8 listopada 2013. Jacek Bromski, reżyser filmu, zgromadził na planie znakomitą obsadę. W charakterystycznych rolach drugoplanowych pojawili się m.in.: Andrzej Grabowski, Łukasz Simlat, Krzysztof Stroiński i Andrzej Chyra.

Zobacz także: BILET NA KSIĘŻYC. Nowy film Jacka Bromskiego w kinach od 8 listopada 2013 >>

Krótka podróż po Polsce dwójki braci Antka i Adama, stanowi jedynie pretekst dla reżysera, do pokazania wielu wymiarów PRL-u. Jak wyglądał klasyczny PRL-owski dancing? Jak i czym podróżowało się w minionej epoce? Co serwowano do picia na ulicy? Zderzenie dwóch światów: oficjalnego, ponurego i niewesołego, z tym z drugiego obiegu, pełnego używek, wolnej miłości i muzyki. W rolach głównych Mateusz Kościukiewicz i Filip Pławiak, a w roli pięknej stripteaserki, która sporo namiesza w życiu chłopaków, wystąpiła Anna Przybylska.

Zobacz także: BILET NA KSIĘŻYC. Barwna strona PRL w nowym filmie Jacka Bromskiego >>

Oprócz młodych gwiazd, Bromski obsadził w drugim planie prawdziwe znakomitości wśród polskich aktorów. W niektórych przypadkach - Krzysztof Stroiński - to powrót do współpracy z doskonałym aktorem (Stroiński zagrał przed laty u Bromskiego w filmie Dzieci i Ryby). Sympatycznego, rubasznego pracownika kolei zagrał Andrzej Grabowski, doskonale obeznany z tzw. półświatkiem. W filmie zobaczymy także Łukasza Simlata, Bożenę Adamek, Andrzeja Chyrę, Tomasza Dedka i Zbigniewa Lesienia.

Premiera filmu Bilet Na Księżyc już 8 listopada 2013.

Autor: mkusy

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 31.10.2013, Aktualizacja:

Zobacz również