szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Premiera filmu Bilet Na Księżyc

BILET NA KSIĘŻYC: Premiera filmu BILET NA KSIĘŻYC. Rozmowa z Filipem Pławiakiem

Filip Pławiak w filmie Bilet Na Księżyc. Pławiak zagrał główną rolę w Bilecie Na Księżyc, nowym filmie Jacka Bromskiego. Uroczysta premiera odbyła się 4 listopada 2013 w warszawskiej Kinotece. Big beat, saturatory i mnóstwo znakomitości pojawiło się na premierze Biletu Na Księżyc. Zobacz rozmowę z Filipem Pławiakiem.

Tagi: bilet na ksiezyc, Bilet na księżyc, bilet na księżyc filip pławiak, filip pławiak, jacek bromski nowy film

BILET NA KSIĘŻYC: Premiera filmu BILET NA KSIĘŻYC. Rozmowa z Filipem Pławiakiem

Uroczystość poprowadziła Grażyna Torbicka

fot: Materiały Prasowe

Bilet Na Księżyc Jacka Bromskiego zadebiutował! Uroczysta premiera Biletu Na Księżyc odbyła się 4 listopada w warszawskiej Kinotece. Wśród gości znaleźli się odtwórcy ról w nowym filmie Bromskiego, ale także wiele znakomitości polskiego showbiznesu: ośćmi wieczoru byli także, m.in. Andrzej Wajda i Krystyna Zachwatowicz, Jan Kidawa-Błoński i Małgorzata Kidawa-Błońska, Małgorzata Szumowska, Olga Frycz, Anna Wendzikowska czy Michał Koterski. Całość poprowadziła Grażyna Torbicka, a do zabawy przygrywał zespół Wojciech Rapa Quartet, który wykonał wiązankę szlagierów z lat 60-tych i 70-tych.

Zobacz także: BILET NA KSIĘŻYC: Premiera filmu BILET NA KSIĘŻYC. Wywiad z Jackiem Bromskim >>

Na premierze obecny był również odtwórca głównej roli w filmie Bilet Na Księżyc, Filip Pławiak. Młody aktor opowiedział nam m.in. o swojej postaci: - To chłopak trochę skryty, trochę wycofany, pozostaje w cieniu swojego starszego brata. Z czasem w moim bohaterze następuje pewna przemiana. To moja pierwsza rola po szkole, cieszę się, że coś takiego mi się przydarzyło - komentował Pławiak w rozmowie z Glamki.pl.

Zobacz także: BILET NA KSIĘŻYC. Barwna strona PRL w nowym filmie Jacka Bromskiego >>

Historia dwóch braci Antka i Adama, którzy podróżują po Polsce, to jedynie pretekst dla reżysera, by pokazać całe spektrum absurdu, ale i grozy PRL-u. W filmie pojawia się również postać stripteaserki, w którą wcieliła się Anna Przybylska. Filip Pławiak zagrał z nią w dość odważnej scenie: - Cieszę się, że trafiłem na Anię Przybylską, to nie tylko jedna z najpiękniejszych aktorek, ale także cudowna osoba, która dodała mi sporo pewności przed taką trudną sceną, zwłaszcza dla młodego, niedoświadczonego aktora - podsumował Filip Pławiak.

Bilet Na Księżyc w kinach od 8 listopada 2013. Zobacz rozmowę z Filipem Pławiakiem:


Autor: mkusy

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 06.11.2013, Aktualizacja:

Zobacz również