szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
50 twarzy Greya - Cara Delevingne ma szansę na rolę przyjaciółki Anastasii Steele

Cara Delevingne zagra w 50 TWARZY GREYA? Wiemy kogo!

Cara Delevingne zagra w filmie 50 twarzy Greya? To całkiem możliwe! Modelka ma za sobą pierwsze przesłuchania do jednej z ról, podczas których podobno wypadła świetnie. Jej talentem zachwycona jest sama reżyserka Sam Taylor-Johnson. Jaką rolą zagra Cara Delevingne w głośnej ekranizacji bestselleru 50 twarzy Greya? Zachodnia prasa dotarła do nieoficjalnych informacji.

Tagi: 50 twarzy greya, cara delevigne, cara delevingne 50 twarzy greya, cara delevingne kate 50 twarzy greya, cara delevingne kogo zagra w 50 twarzy greya, cara delevingne w filmie 50 twarzy greya

Cara Delevingne zagra w 50 TWARZY GREYA? Wiemy kogo!

Cara Delevingne zagra w filmie 50 twarzy Greya? Modelka ma szansę na jedną z drugoplanowych ról

fot: BULLS

Cara Delevingne ma szansę zagrać w filmie 50 twarzy Greya będącego ekranizacją erotycznego bestsellera E.L. James - informuje dziennik The Sun. 20-letnia gwiazda wybiegów podobno od dawna planuje ziścić swoje największe marzenie jakim jest zagranie w filmie. Teraz nadarzyła się znakomita okazja, bo modelka ma szansę zagrać jedną z ról w planowanym na przyszły rok filmie 50 Twarzy Greya!

Według pierwszych doniesień Cara miała być brana pod uwagę przy obsadzie głównej roli żeńskiej Anastasii Steele ale wytwórnia podobno już nalazła odpowiednią kandydatkę. Teraz modelka walczy o inną, drugoplanową rolę. Jak informuje źródło dziennika The Sun, jej udział w filmie ma być znaczący i sugeruje, że Cara mogłaby zagrać najlepszą przyjaciółkę Anastasii Steele - Kate Agnes Kavanagh. Podobno modelka wzięła już udział w pierwszych przesłuchaniach i wypadła świetnie.

Angaż w produkcji Cary Delevingne wydaje się być bardzo prawdopodobny, ponieważ modelka prywatnie przyjaźni się z reżyserką filmu Sam Taylor-Johnson i jej mężem. Pracująca obecnie nad scenariuszem Taylor-Johnson jest podobno zachwycona Carą i chce dać jej jakąkolwiek rolę w ekranizacji. - Sam bardzo chciałaby dać Carze szansę na pokazanie jej talentu - zdradziło źródło z produkcji filmu. - Nie ma jednak jeszcze pomysłu na konkretną rolę, którą mogłaby jej zaproponować.

Jak myślicie, czy Cara Delevingne to dobry wybór do roli Kate Kavanagh?

Jeśli chcecie śledzić na bieżąco najświeższe newsy dotyczące Christiana Greya w Polsce, zapraszamy na profil fanów 50 Twarzy Greya na Facebooku: www.facebook.com/50TwarzyGreya

Autor: JW

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 12.08.2013, Aktualizacja:

Zobacz również