szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Czy Channing Tatum zagra u słynnego Davida Finchera?

CHANNING TATUM zastąpi BRADA PITTA? Czy znany aktor zagra KAPITANA NEMO u DAVIDA FINCHERA!

Czy Channing Tatum zagra Kapitana Nemo w ekranizacji 20. 000 Mil Podwodnej Żeglugi? Wszystko wskazuje na to, że to właśnie Tatum zastąpi w tej roli Brada Pitta, który nieoczekiwanie zrezygnował z projektu Davida Finchera.

Tagi: 20.000 leagues under the sea, brad pitt, brad pitt aktor, channing tatum, channing tatum dziecko, channing tatum filmy, channing tatum GI Joe, channing tatum magic mike, channing tatum nowy film, David Fincher, fight club, siedem, Step up, Step up 2

CHANNING TATUM zastąpi BRADA PITTA? Czy znany aktor zagra KAPITANA NEMO u DAVIDA FINCHERA!

Czy Channing Tatum zagra u słynnego Davida Finchera?

fot: BULLS

Chaning Tatum jako Kapitan Nemo? Być może młody aktor stanie przed ogromnym wyzwaniem i zagra główną rolę w widowisku Davida Finchera, 20,000 Leagues Under the Sea. Z głównej roli zrezygnował Brad Pitt i to właśnie Tatum jest wymieniany najczęściej jako odtwórca głównej postaci. Smaku całej sprawie dodaje fakt, że fanem Channinga Tatuma jest znany reżyser Steven Soderbergh, który prywatnie jest dobrym kumplem Finchera. Przypomnijmy, Steven Soderbergh ma za sobą współpracę z młodym aktorem przy filmie Magic Mike.

Tatum rozpoczynał swoją karierę jako model. Zatrudniono go w kampaniach Abercrombie&Fitch, Dolce&Gabana i Aerospatale. Potem wystąpił w kilku reklamówkach i tak trafił do serialu CSI, gdzie zagrał epizodyczną rólkę. Największą popularność przyniosły mu niewątpliwie Step Up i Step Up 2, oraz film I że Cię Nie Opuszczę. Czy teraz trafi pod reżyserskie skrzydła Finchera. Specjaliści spekulują, że znany reżyser zarzuci na razie projekt 20,000 Leagues Under the Sea i zaczeka na Brada Pitta, z którym współpracował już przeciez przy filmach Siedem i Fight Club. W międzyczasie miałby m. in. nakręcić kolejną część Dziewczyny z Tatuażem.

Najbliższa okazja do zobaczenia Channinga Tatuma w kinie już 27 marca 2013 roku, wtedy bowiem na polskie ekrany wchodzi sequel GI Joe: Odwet z udziałem aktora.

Autor: mkusy

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 17.02.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Channing Tatum i Jenna Dewan-Tatum będą mieli dziecko! To już potwierdzone
Channing Tatum i Jenna Dewan-Tatum będą ...

Channing Tatum zostanie ojcem. Informacja o tym, że Channing Tatum i jego żona Jenna Dewan-Tatum spodziewają się swojego pierwszego dziecka została potwierdzona przez parę. Channing Tatum najseksowniejszy mężczyzna świata w 2012 roku ...