szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Doda wyjaśnia okoliczności skandalu z Agnieszką Szulim

DODA kontra AGNIESZKA SZULIM. DODA wreszcie wydaje oświadczenie!

Doda kontra Agnieszka Szulim. Doda po raz pierwszy tłumaczy okoliczności zajścia na gali Niegrzeczni 2014. Przypomnijmy, prezenterka Agnieszka Szulim oskarża wokalistkę o napaść i zapowiada, że nie puści tego płazem. Doda, odrzuca oskarżenia i wydaje oficjalne oświadczenie.

Tagi: Agnieszka Szulim kontra Doda, Doda, Doda agresywna, Doda oświadczenie, Doda pobiła Szulim, Doda szarpała Szulim, Doda vs. Szulim

DODA kontra AGNIESZKA SZULIM. DODA wreszcie wydaje oświadczenie!

Doda odrzuca oskarżenia o pobicie Agnieszki Szulim

fot: The Vestry

Doda oskarżona o pobicie przez Agnieszkę Szulim. Prezenterka TVN twierdzi, że Doda napadła na nią w toalecie podczas gali Niegrzeczni 2014. Na miejsce przyjechała policja i spisała uczestników zdarzenia. Szulim zapowiada, że uczyni wszystko, by Doda została ukarana. teraz głos zabiera ekscentryczna artystka, która  wydaje specjalne oświadczenie (pisownia oryg.):

"Urzekła mnie ta histeria..."

Drodzy państwo, zróbcie dwa oddechy i myślcie logicznie. Szulim pastwi się nade mną i moją rodziną od roku, na szklanym ekranie. Dlaczego by nie wykorzystać spotkania za zamkniętymi drzwiami i nie opowiedzieć historii, która jest daleka od prawdy? NIE PRZWERÓCIŁAM SZULIM. NIE OKŁADAŁAM JEJ PIĘŚCIAMI. Czy naprawdę niektórzy wierzą w to, że policja nie zauważyłaby ŻADNYCH obrażeń, gdyby doszło do pobicia? Że pozwoliliby pozostać mi na miejscu? Najwyższa pora opowiedzieć prawdziwą wersję wydarzenia, która zmieni optykę patrzenia na całą sytuację. Sugeruję mediom i wszystkim, których nie było na miejscu a tak chętnie komentują całą sprawę, rozwagę i powstrzymanie się od zbyt szybkiego rzucania wyrokami i osądami. A póki co – krótkie oświadczenie:

W związku z pojawiającymi się oskarżeniami oraz publikacjami sugerującymi naruszenie przez Panią Dorotę Rabczewską dóbr osobistych Pani Agnieszki Szulim, w tym insynuującymi jej pobicie, pragniemy poinformować o decyzji składania pozwów oraz podejmowania adekwatnych kroków prawnych przeciwko tym mediom, które będą nadal sugerować się jedynie wersją wydarzeń Pani Agnieszki Szulim. Takie stronnicze publikacje naruszają imię Pani Doroty Rabczewskiej, pomijając jednoznaczną opinię Policji oraz nie czekając na ewentualny finał sprawy w sądzie, który będzie miał miejsce dużo szybciej. Od miesiąca bowiem na wokandzie sądowej jest sprawa za naruszenie dóbr osobistych założona przez rodziców Doroty Rabczewskiej przeciwko Agnieszce Szulim.

Zapowiada się zatem kolejne ostre starcie nie przepadających za sobą pań. Czy tego rodzaju rozgłos pomoże Dodzie w promocji nowego singla High Life?

Autor: mkusy

Zdjęcia: The Vestry

Publikacja: 18.02.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Doda komentuje wypadek Dariusza K.
Doda komentuje wypadek Dariusza K.

Doda zabrała głos w sprawie tragicznego wypadku spowodowanego przez Dariusza K., który prowadził samochód pod wpływem narkotyków i zabił 63-letnią kobietę na pasach.

Z cyklu Na ściance: DODA NA WOJENNEJ ŚCIEŻCE
Z cyklu Na ściance: DODA NA ...

Niezbadane i kręte są dróżki, po jakich stąpają organizatorzy eventów. Trudno nam, maluczkim, pojąć ich wybory i decyzje, albowiem nie dorastamy im do kostek, a nasze przyciężkawe koncypowanie nie nadąża za podniebnym ...