szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Ewelina Lisowska w kinowym hicie już w listopadzie!

EWELINA LISOWSKA na wielkim ekranie. Film Lisowskiej już w listopadzie 2013!

Ewelina Lisowska zadebiutuje na wielkim ekranie! Już w listopadzie 2013 będziemy mogli usłyszeć Ewelinę w kinach! Lisowska użyczyła głosu jednej z postaci w najnowszej produkcji Monolith Films.

Tagi: ewelina lisowska, ewelina lisowska dubbing, ewelina lisowska film, ewelina lisowska glam awards, glam awards

EWELINA LISOWSKA na wielkim ekranie. Już w listopadzie!

Ewelina Lisowska wystąpi na wielkim ekranie! Gwiazda użyczy głosu jednej z postaci w najnowszym filmie Monolith Film Rysiek Lwie Serce. Jest to kinowy debiut wokalistki.

Lisowska użyczy głosu jednej z głównych postaci - przyjaciółce tytułowego Ryśka, Natalii. Jej bohaterka to zadziorna dziewczyna, która nie tylko kibicuje Ryśkowi na jego rycerskiej drodze, ale także podczas jego ostatniej misji. Podobnie jak chłopak, znajduje się ona w życiowym potrzasku, a los nie uśmiechnie się do niej, dopóki będzie usługiwała w gospodzie. Otwarci, dzielni i dowcipni, Natalia i Rysiek natychmiast się dogadują, a gdy on wybawia ją od jej okropnej pracy, ich przyjaźń rozkwita.

Młoda wokalistka uważa, że ma wiele wspólnego ze swoją filmową postacią. Obie walczymy o swoje marzenia, jesteśmy dość charakterystyczne - mówi Lisowska.

Pozostałym postaciom głosów użyczyli: Marcin Hycnar, Krzysztof Ibisz, Katarzyna Kwiatkowska, Jarosław Boberek oraz Maria Czubaszek. Film w polskiej wersji językowej, w kinach od 15 listopada 2013.

Przypominamy, że Ewelina Lisowska jest nominowana do nagrody Glam Awards w kategorii Modny Debiut ESKA.pl. Zapraszamy do głosowania!

KLIKNIJ ABY ZAGŁOSOWAĆ!

Rysiek Lwie Serce Plakat

Autor: kobi

Publikacja: 26.09.2013, Aktualizacja:

Zobacz również