szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Główny aktor 50 Shades of Grey odchodzi z filmu?

FILM 50 TWARZY GREYA: Charlie Hunnam odchodzi z obsady?

Główny aktor filmu 50 Twarzy Greya rezygnuje z filmu? Charlie Hunnam nie zagra Christiana Greya? Pojawiają się plotki o rezygnacji aktora z udziału w filmie. Kto teraz zagra Christiana Greya?

Tagi: 50 shades of grey film, 50 twarzy greya, 50 twarzy greya charlie hunnam, charlie hunnam christian grey, film 50 twarzy greya

FILM 50 TWARZY GREYA: Charlie Hunnam odchodzi z obsady?

fot: BULLS

Charlie Hunnam nie zagra Christiana Greya. Hunnam odchodzi z obsady 50 Twarzy Greya. Pojawiają się plotki, że aktor nie wcieli się w postać Christiana Greya. Jak jest naprawdę?

Nie cichną plotki na temat odejścia Hunnama z obsady 50 Shades of Grey. Decyzja o wyborze aktora do zagrania głównej roli w adaptacji powieści erotycznej, nie zachwyciła fanów. Oczekiwali, że tę posadę dostanie Matt Bomer. Napisali nawet w tym celu petycję do produkcji filmu. Podpisało się pod nią 75 tysięcy osób.

Teraz pojawiają się plotki jakoby Charlie Hunnam miał ulec presji fanów i odejść z superprodukcji. Sam aktor nigdy nie powiedział oficjalnie, że zamierza zrezygnować z roli. Co więcej, w czasie swojego wywiadu dla magazynu People, powiedział o wielkiej chemii jaka jest pomiędzy nim, a grającą główną rolę żeńską Dakotą Johnson. - To było ekscytujące i zabawne i dziwne i przekonujące - powiedział w czasie wywiadu odtwórca roli Christiana Greya.

Plotki skomentowała także E.L. James - autorka bestselleru. Zamieściła na swoim twitterze zdjęcie, przedstawiające męskie przedramię z tatuażem. Podpisała je: Zgadnijcie kto to... Jest to oczywiście tatuaż Charliego Hunnama. Plotki okazały się zatem stekiem kłamstw.

Jeśli chcecie śledzić na bieżąco najświeższe newsy dotyczące Christiana Greya w Polsce, zapraszamy na profil fanów 50 Twarzy Greya na Facebooku:www.facebook.com/50TwarzyGreya

Autor: kobi

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 04.10.2013, Aktualizacja:

Zobacz również