szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Najnowsze plotki o ekranizacji 50 Twarzy Greya

Film 50 TWARZY GREYA: Alex Pettyfer nie zagra Christiana Greya!

Obsada filmu 50 Twarzy Greya wciąż nieznana! Christiana Greya nie zagra Alex Pettyfer. Bohater najnowszych plotek dotyczących ekranizacji książki E.L. James właśnie zaprzeczył tym pogłoskom!

Tagi: 50 shades of greya, 50 twarzy graya, 50 twarzy greya, 50 twarzy greya obsada, alex pettyfer, E.L. James, film 50 twarzy greya, filmy 2013, kiedy premiera 50 twarzy greya, kino, kto zagra christiana greya, obsada 50 twarzy greya, pięćdziesiąt twarzy greya

Film 50 TWARZY GREYA: Alex Pettyfer nie zagra Christiana Greya!

Alex Pettyfer w roli Christiana Greya? Nic z tego!

fot: BULLS

Film 50 Twarzy Greya wciąż nie ma obsady! W sieci nie brakuje przecieków, które rzekomo zdradzają, kto zagra Christiana Greya i Anastazję Steele, jednak większość z nich jest natychmiast dementowana. Czy tym razem Alex Pettyfer ma szansę na rolę w najbardziej oczekiwanym filmie najbliższych lat?

Gwiazdor filmu Magic Mike w roli Christiana Greya? To jedna z najciekawszych plotek. Alex Pettyfer podobno wziął udział w specjalnych próbnych zdjęciach łóżkowych, za które miał odpowiadać reżyser Gus Van Sant. Zarówno dla Pettyfera jak i Van Santa miała to być przepustka do dołączenia do ekipy ekranizacji 50 Twarzy Greya. Film miał wylądować na biurku producentów filmu. Wszystkiemu jednak zaprzeczył sam Alex Pettyfer, dodając, że możliwe, że wielu znanych reżyserów pokroju Van Santa mogło już brać udział w castingu na reżysera 50 Twarzy Greya, jednak wszystko utrzymywane jest wciąż w tajemnicy.

Jedno jest pewne. Do czasu, do kiedy Kelly Marcel, scenarzystka filmu 50 Twarzy Greya, nie ukończy prac nad scenariuszem, możemy zapomnieć o tym, że poznamy ostateczną obsadę filmu. Czas jednak ucieka. Przypomnijmy, że producenci obiecują premierę filmu 50 Twarzy Greya już latem 2014 roku: Zobacz: Premiera 50 Twarzy Greya latem 2014? >>

Autor: SuDeK

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 30.04.2013, Aktualizacja:

Zobacz również