szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Kim jest Charlie Hunnam, odtwórca roli Christiana Greya?

FILM 50 TWARZY GREYA: CHARLIE HUNNAM zagra Christiana Greya! Kim jest Charlie HUNNAM? Gdzie grał?

Film 50 Twarzy Greya - Charlie Hunnam jako Christian Grey! Charlie Hunnam, który nie był wymieniany jako faworyt do roli multimilionera, zagra Greya. Kim jest Charlie Hunnam? Gdzie grał? Z kim występował? Sylwetka gwiazdy

Tagi: 50 twarzy graya, 50 twarzy greya, Charlie Hunnam, charlie hunnam christian grey, charlie hunnam gdzie grał, charlie hunnam kim jest, film 50 twarzy greya

FILM 50 TWARZY GREYA: CHARLIE HUNNAM zagra Christiana Greya! Kim jest Charlie HUNNAM? Gdzie grał?

fot: BULLS

Charlie Hunnam zagra Christiana Greya w filmowej adaptacji 50 Twarzy Greya. Anastasię Steele zagra Dakota Johnson. Kim jest Charlie Hunnam? Kim jest człowiek, który zagra Greya?

Charlie Hunnam ma 33 lata i jest rodowitym Brytyjczykiem. Swoją karierę rozpoczął w wieku 16 lat, wygrywając casting do roli Jasona w serialu młodzieżowym Byker Grave. Niemałą popularność zyskał grając geja w serialu telewizyjnym Queer As Folk. Produkcja cieszyła się powodzeniem, toteż zakręcono drugą serię, w której ponownie zaistniał Hunnam.

Widzowie mogą go również kojarzyć z dużego ekranu. Partnerował m.in. Katie Holmes w thrillerze Porzucona. Wystąpił również w filmie Nicholas Nickleby, który zdobył nominację do Złotego Globu w kategorii Najlepszy Film. Charlie Hunnam starał się również o rolę Anakina Skywalkera w filmie Gwiezdne Wojny: Atak Klonów, jednak ostatecznie w filmie nie zagrał.

W filmie Wzgórze Nadziei, zwracaliśmy raczej uwagę na trójkę głównych bohaterów granych przez Nicole Kidman, Renee Zellweger i Jude'a Law. W epizodycznej roli wystąpił również Hunnam, który pokazał się jako jeden z opryszków okrutnej bandy. Kolejne kreacje stworzył w filmach Hooligans oraz Ludzkie Dzieci, gdzie zagrał u boku Clive'a Owena. Ostatnio, mogliśmy podziwiać go na ekranach polskich kin w produkcji Pacific Rim, w reżyserii Guilermo Del Toro.

Warto dodać, że Charlie Hunnam występował również w reklamach, m.in. w kampanii reklamowej Emporio Armani. Nie da się ukryć, że otrzymana rola Christiana Greya, to największy sukces w karierze aktorskiej Charlie'go Hunnama. Film 50 Twarzy Greya wejdzie do kin 1 sierpnia 2014.

Jeśli chcecie śledzić na bieżąco najświeższe newsy dotyczące Christiana Greya w Polsce, zapraszamy na profil fanów 50 Twarzy Greya na Facebooku: https://www.facebook.com/50TwarzyGreya

Zobacz, jak prezentuje się Charlie Hunnam (galeria zdjęć):

poprzedni
nastepny
FILM 50 TWARZY GREYA: CHARLIE HUNNAM zagra Christiana Greya! Kim jest Charlie HUNNAM? Gdzie grał?
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: mkusy

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 03.09.2013, Aktualizacja:

Zobacz również